Sceny nagości i seksu w Westworld

Drugi odcinek najnowszego serialu HBO, Westworld, wyraźnie rozkręcił się pod kątem fabuły, ale również otworzył worek z nagością.

HBO jest znane ze swoich kultowych scen seksu i nagości. Pisaliśmy o nich między innymi podczas emisji Detektywa (zobacz sceny orgii w Detektywie), Gry o Tron (zobacz: scena gwałtu w Grze o Tron) oraz wielu innych seriali tego amerykańskiego producenta.

Po Westworld mogliśmy się spodziewać podobnej „laurki”, bowiem naturalizm oraz epatowanie seksem, jest znakiem rozpoznawczym HBO. Dlatego nie zaskoczyła nas scena seksu w trójkącie, która pojawiła się w drugim epizodzie. Podobnie jak paradowanie nago po laboratoriach androida (Maeve Millay), którego gra Thandie Newton. Jest to również kluczowa scena tego odcinka, bowiem otwiera wątek „wirusa”, który sprawia, że mieszkańcy Westworld zaczynają posiadać własną, niezależną świadomość.

[button url=https://godowy.pl/orgia-w-westworld/ alt=”scena orgii w westworld” size=14 color=#ef4fa7 icon=arrow-right]Zobacz: Sceny orgii w Westworld[/button]

Serial ma aż 10 odcinków, zatem czeka nas jeszcze dużo emocji… i nagości 🙂

Źródło: HBO
Źródło: HBO
Źródło: HBO
Źródło: HBO
Źródło: HBO
Źródło: HBO
Źródło: HBO
Źródło: HBO

 

 

pan godowego

Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz