Powstanie filmowa adaptacja serii The Dark Duet?

Fani trylogii The Dark Duet po prostu oszaleli na punkcie książek C.J. Roberts. Fascynacja sięgnęła takiego poziomu, że w sieci pojawił się amatorski trailer The Dark Duet, a blogi rozgrzmiały prośbami kierowanymi do producentów o jak najszybszą ekranizację wszystkich dzieł autorki Dotyku Ciemności.

Fani nie kończą tylko na bombardowaniu mejlami największych wytwórni filmów, ale również działają aktywnie na polu twórczym. Poniżej zobaczycie trailer, który zamieścił jeden z fanów książek C.J. Roberts, jest na prawdę profesjonalnie nakręcony.

[button url=https://godowy.pl/recenzja-dotyk-ciemnosci-c-j-roberts/ size=12 icon=arrow-right]Czytaj też: Dotyk ciemności, C. J. Roberts [RECENZJA][/button]

W sieci powstała również giełda nazwisk potencjalnej obsady filmu. Do główny pretendentów do roli Caleba należą: Charlie Hunnam, Travis Fimmel, Heath Hutchins, czy Stephen Amell. Kto miałby zagrać Livvie? Fani widzieliby w filmowej adaptacji The Dark Duet m.in.: Stephen Amell, India Eisley lub Nina Dobrev. Do roli Olivii sugerowana jest również gwiazda Gry o Tron, Emilia Clarke.

obsada filmowa dark duet
Źródło: iflist.com

A co na to producenci filmowi? W kuluarach mówi się, że być może prawa do adaptacji wykupi Universal Pictures, jednak inne wytwórnie – szczególnie po kasowym sukcesie 50 twarzy Greya – z pewnością tak łatwo nie będą się poddawały w walce o sfilmowanie The Dark Duet. Jedno jest pewne – właścicielka praw, czyli C.J. Roberts, na razie nie pisnęła słowem na temat sprzedania praw do ekranizacji. Cóż, fanom na razie pozostało tylko czekać.

pan godowego

Komentarze

Dodaj komentarz