seks na masce auta

10 par nakrytych na publicznym seksie

Pewnie każdy z nas kiedyś chciał spróbować czegoś nowego w swoim życiu erotycznym. Seks w lesie, seks na plaży, a może seks w teatrze? Jednak takie zabawy mogą oznaczać igraszki, które zobaczy nie tylko kilkoro przypadkowych przechodniów, ale również trzy miliardy internautów na całym świecie.

O tym, że seks w miejscu publicznym, szybko stał się po prostu seksem publicznym, a wręcz global-publicznym przekonało się dziesięć par, które wytypowaliśmy w naszym rankingu przyłapanych na gorącym… zbliżeniu 😉 Sami zobaczcie i oceńcie.

 

10. Przyłapani na plaży

Seks na plaży okazuje się nie tylko niebezpieczny dla naszego zdrowia, pod kątem potencjalnych otarć, ale także dla naszej wolności, bo może oznaczać nawet więzienie. Tak stało się w przypadku Elissy i Jose, którzy nie tylko najedli się wstydu, bowiem nagranie z ich igraszkami wyciekło do Internetu, a następnie telewizji, ale co gorsza, amerykański wymiar sprawiedliwości wymierzył kochankowi surową karę! Dwa lata za seks, czy to nie przesada?

[button url=https://godowy.pl/seks-na-plazy-grozi-wiezieniem/ size=14 icon=arrow-right]Czytaj więcej: Za seks na plaży dostał 2 lata[/button]

9. Niemcy lubią seks w metrze

Co można zrobić, aby umilić sobie nudny wtorkowy poranek? Na pewne nie uprawiać jogging! Ta niemiecka para o siódmej rano w berlińskim metrze wybrała inną formę rozrywki, bo przecież dobrze zacząć poranek od porządnej dawki seksu… i kawy. Prawda?;)

8. W Bostonie też to lubią…

Seks w metrze okazuje się dosyć popularną formą rozrywki. Ta para zapałała do siebie tak wielkim uczuciem, że cała akcja skończyła się publicznym fellatio. Sytuacja mogłaby nikogo nie dziwić, gdyby nie fakt, że para robiła to w dosyć sporym natężeniu podróżujących wracających z pracy do domu. Po finale jak gdyby nigdy nic ekshibicjoniści bez pośpiechu po prostu opuścili metro. Sama bostońska policja o fakcie popełnienia przestępstwa dowiedziała się z social mediów, które aż huczały od pikantnych zdjęć zrobionych przez światków zdarzenia.

[button url=https://godowy.pl/publiczny-seks-w-matrze/ size=16 icon=arrow-right]Czytaj więcej: Seks oralny w bostońskim metrze[/button]

7. W Nowej Zelandii przepadają za podglądaniem

A jak tu nie podglądać, jeśli para uprawia seks przy zapalonym świetle i wielkich szybach, a vis a vis stoi bar wypełniony ludźmi! Piątkowa „ciężka” praca po godzinach, którą wykonywała para kochanków, bardzo szybko została doceniona… i z prędkością błyskawicy dotarła do wszystkich kanałów social media. Parą kochanków okazało się dwoje bankowców – manager (przykładny mąż i ojciec dwójki dzieci) oraz jego podwładna, która nie była jednocześnie jego żoną, a która zresztą krótko przed zdarzeniem rozstała się ze swoim chłopakiem. Wydaje nam się, że żona nowozelandzkiego pracownika banku dowiedziała się o zdradzie męża jeszcze zanim zdążył się ubrać 😉

6. Seks w centrum handlowym

Tekst piosenki pani Ani Wyszkoni sam nasuwa się na usta: Czy ten Pan i Pani są w sobie zakochani. Czy ta Pani tego pana chce. Najwyraźniej ci państwo poczuli do siebie coś więcej niż platoniczną miłość i postanowili „to” zrobić w centrum handlowym w Sydney. Na ich nieszczęście wszystko nagrali dwaj nastolatkowie i upublicznili.


5. Seks na łonie natury

Mogłoby się wydawać, że jeden z kanionów Nowego Meksyku jest raczej bezpiecznym i ustronnym miejscem na… uprawianie seksu. Powyżej możemy zobaczyć jak bardzo pomylił się w rozpoznaniu terenu Bert Lopez. Przykładny funkcjonariusz policji stanowej, który został nagrany przez kamery chroniące bezpieczeństwo turystów, tym samym został przyłapany na uprawianiu miłości w trakcie służby. Jak się okazuje, był też świadek naoczny zdarzenia… pies rasy chihuahua kochanki Lopeza.


4. Seks na fontannie

Kompanie się nago we włoskich czy krakowskich fontannach to praktycznie standard. Jednak uprawianie seksu na fontannie i to przez 15 minut nie zdarza się często. A jednak w Rosji wszystko jest możliwe. Para kochanków kochała się w samym centrum zabytkowej starówki w mieście Samara, a całe zajście nagrał jeden z gapiów.

3. Publiczny seks grupowy

Seks pod chmurką ma swój klimat, ale w połączeniu z asfaltem na parkingu, setką imprezowiczów oraz parą która obok robi to samo nie jest cool. Apel do irlandzkich koleżanek i kolegów z Belfastu: jeśli nie potraficie pić, to nie róbcie tego.


2. Woda równie niebezpieczna co plaża…

To, co uchodzi płazem w Szwecji (pierwszy film), nie znajduje żadnego usprawiedliwienia w USA (film 2). Seks na plaży w niektórych Stanach grozi karą pozbawienia wolności do 3 lat, identycznie jest z seksem w oceanie. Dobitnie przekonała się o tym para Amerykanów, którzy kochali się publicznie w wodzie na oczach plażowiczów. Zniesmaczeni ludzie powiadomili o zdarzeniu stróżów prawa, którzy grzecznie wyprowadzili kochanków z plaży, a sprawa wylądowała w sądzie.

1. Seks w aucie… podczas jazdy

Na koniec mamy dla Was przykład pozycji, której nie rekomendujemy. Seks w trakcie jazdy samochodem z pewnością jest jedną z najbardziej niebezpiecznych i korupcjogennych konstelacji nowoczesnej Kamasutry.

 

pan godowego

Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz