Zapach ciemności premiera tuż, tuż

Seria książek autorstwa C.J. Roberts wdarła się przebojem na listy światowych bestsellerów. W Polsce już 4 listopada ukaże się druga części trylogii, pod tytułem Zapach ciemności.

 [button url=https://godowy.pl/recenzja-dotyk-ciemnosci-c-j-roberts/ size=14 icon=arrow-right]Przeczytaj również: Dotyk ciemności[RECENZJA][/button]

Po świetnym przyjęciu przez polskich czytelników pierwszego tomu serii The Dark Duet, na półki księgarni trafi druga odsłona dzieła C.J. Roberts zatytułowana Zapach ciemności. Książka ukaże się na rynku nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona.

W drugiej części kolejny raz będziemy śledzić dramatyczne losy Caleba i Livvie. Erotyczny wątek ofiary oraz oprawcy już w Dotyku ciemności ewoluował w głębsze uczucie. Jakie teraz przygody spotkają dwójkę bohaterów? Jak reklamuje księżkę wydawca:

Jeszcze nigdy miłość i przemoc nie były tak blisko…

Z pewnością doczekamy się równie emocjonującej historii, co w pierwszym tomie! Redakcja Godowy.pl poleca książkę już teraz! A już niedługo na naszych łamach recenzja Zapachu ciemności! Zapraszamy!

pan godowego

Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz