TOP 10 sex zabawki 2015

W każdym sex-shopie znajdziesz masę seks zabawek, jednak przy bliższym zapoznaniu się z asortymentem zawsze pojawiają się wątpliwości. Po pierwsze co wybrać i po drugie czy jakość nie sprawi nam przykrych doświadczeń. Dlatego redakcja portalu Godowy.pl przygotowała specjalnie dla Was top 10 sex zabawki 2015. Spośród tysięcy różnych akcesoriów wybraliśmy dla Was najlepiej zapowiadające się zabawki erotyczne o nieposzlakowanej renomie. Bawcie się dobrze!

W naszym zestawieniu wzięliśmy pod uwagę innowacyjność, efekt zaskoczenia oraz moc doznań erotycznych, które oferują poniższe seks zabawki. Każdy z gadżetów posiada indywidualne zastosowanie, zatem w rękach użytkownika z fantazją może nabrać dodatkowej „mocy”. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi typami.


 

lelo siri 2

10. Lelo Siri 2

Siri 2 to nie tylko świetny wibrator, który stymuluje łechtaczkę i wargi sromowe, ale również zaskakujący gadżet, który potrafi dobierać sposób wibracji do melodii utworu, który będziesz puszczała w trakcie igraszek. Więcej o Lelo Siri przeczytasz w w naszym teście.

Cena: około 350 zł

Producent: Lelo

[button url=https://godowy.pl/lelo-siri-2-test/ size=14 icon=arrow-right]Zobacz równie: Test wibratora Lelo Siri 2[/button]


Afterglow Intimate Massager

9. Afterglow Intimate Massager

Absolutny bestseller na rynku amerykańskim! O jego popularności mogą świadczyć między innymi testowanie na żywo w Vivid Radiu przez prezenterkę czy zabawna prezentacja w Show Billa Mahera! Produkt wyróżnia się nade wszystko 8-minutowym programem „O” = orgazm, który dzięki specjalnym pulsacjom zapewni każdej kobiecie stuprocentowy „O”. Produkt posiada aż 15 programów wibracyjnych i 85 różnych fal natężenia. Dodatkowy nastrój podczas zabawy wibratorem tworzą klimatyczne światełka.

Cena: około 800 zł

Producent: Afterglow


 

PicoBong Transformer

8. PicoBong Transformer

Producent reklamuje ten wyjątkowy wibrator jako gadżet, który umożliwi nam zabawę na 1000 sposobów. Z pewnością nie sposób nudzić się z takim sprzętem. Użytkownicy już teraz ogłosili tą sex zabawkę gender-wibratorem. Jak to działa? Wibrator posiada 10 programów, które mogą działać z różnym natężeniem. Ale co najważniejsze, sex gadżet wyposażony jest w dwie wibrujące końcówki, dzięki którym możemy rozpocząć niekończącą się erotyczną przygodę, w przeróżnych konfiguracjach. Najprostsze to stymulacja waginalna dwoma końcówkami, ale możemy połączyć ją ze masturbacją analną. Waginalno-analną między partnerką a partnerem. Waginalno-waginalną między dwoma parkami i tak dalej i tak dalej.

Produkt jest dostępny w trzech kolorach (czarny, żółty i różowy). Można bawić się nim również w wannie, ponieważ jest wodoodporny. Dodatkowo faktura produktu wykonana jest z tworzywa imitującego skórę. Sama przyjemność 😉

Cena: około 300 zł

Producent: PicoBong


 

 

 

We-Vibe 4 Plus

7. We-Vibe 4 Plus

Świat mobilny został w sprytny sposób przemycony do zacisza alkowy… oraz każdego innego miejsca, gdzie tylko partner będzie miał ochotę zabawić się ze swoją ukochaną. Dzięki funkcji zdalnego kierowania We-Vibe staje się całkiem ciekawym przedmiotem do igraszek w najbardziej niespodziewanych sytuacjach. Urządzenie posiada specjalną aplikację pilota, która może uruchomić dowolną funkcję tego specyficznego wibratora. Teraz nawet w trakcie pracy będziecie mogli zabawiać się ze sobą. Fajnie, co nie?;)

Cena: 380 zł

Producent: We-Vibe


 

INA Wave

6. INA Wave

Ina Wave to chyba jeden z najlepszych wibratorów nie tylko w kategorii cena/jakość, ale również doskonała zabawka erotyczna, która wprawi w sexy nastrój zarówno partnerkę, jak i jej kochanka. Specjalna budowa wibratora oraz osiem trybów masażu i wodoodporność to po prostu przepis na udany orgazm.

Cena: około 600 zł

Producent: Lelo


 

 

Ora 2

5. Ora 2

Orgazm przez oralne pieszczoty wibratora? Właśnie tak, Ora to zabawka głównie dla Pań. Dzięki specjalnej budowie i dziesięciu trybom „lizania” będziesz miała swój ulubiony języczek zawsze w torebce do usług od zaraz! Jak to działa? To proste Ora posiada specjalne wypustki w swojej strukturze, które imitują język oraz poruszają się w sposób imitujący stosunek oralny. Zresztą sama zobacz na filmie poniżej:

Cena: około 560 zł

Producent: Lelo


 

WOMANIZER

4. WOMANIZER

To jedna z najdroższych zabawek w naszym zestawieniu. Podobnie jak w przypadku Lelo Ora, powyższa seks zabawka służy do stymulowania stosunku oralnego. Specjalna ssawka, w którą wyposażony jest Womanizer imituje usta kochanka. Jak podkreśla producent, ale nade wszystko użytkowniczki tego niecodziennego urządzenia, efekty działania produktu rzeczywiście potrafią być orgazmiczne.

Cena: około 1000 zł

Producent: Womanizer


 

 

TROJAN Vibrating Multi-Thrill

3. TROJAN Vibrating Multi-Thrill

Trojan to specyficzna i uniwersalna zabawka erotyczna. Dzięki trzem wypustkom oraz różnorakiemu zakresowi wibracji potrafi zapewnić użytkowniczce spore spektrum różnorakich doznań. Z pewnością produkt ten jest zwycięzcą w naszej kategorii super cena.

Cena: 125 zł

Producent: Trojan


 

Ultimate G Vibrator

2. Ultimate G Vibrator

Według producenta właśnie ten produkt pozwala osiągnąć kobiecie „trzeci poziom orgazmu”. Specyficzna budowa na pierwszy rzut oka może przerażać, ale pod tym niepozornym urządzenie kryje się całkiem spory potencjał erotycznych przygód. Jesteście ciekawi jak działa ta zabawka? Główka urządzenia stymuluje łechtaczkę, zaś boczne wypustki pieszczą wargi sromowe. Poziom wibracji można zarówno kontrolować na poziomie głównego trzonu, jak i na bocznych końcówkach.

Cena: 382 zł

Producent: Ann Summers


 

Mona 2

1. Mona 2

Ten wibrator to kontynuacja bestsellera, który teraz w nowej jeszcze lepszej odsłonie prezentuje nam Lelo. Opływowa konstrukcja, tworzywo imitujące skórę, a także sześć trybów wibracji to z pewnością jeden z najlepszych przepisów na orgazm.

Cena: około 300 zł

Producent: Lelo

 

Podsumowanie

Przedstawiliśmy Wam nowości, które ukazały się w tym sezonie i z pewnością nie zawiodą Waszych oczekiwań. W zestawieniu pojawiły się zabawki erotyczne o różnych parametrach oraz cenach, dostosowanych do kieszeni każdego użytkownika.

Wszystkie z seks gadżetów są do kupienia w polskich i europejskich sklepach internetowych. Mamy nadzieję, że nasza lista ułatwi Wam zakup tegorocznych nowości! Jeśli już nabyliście któryś z przedmiotów, to czekamy na Wasze opinie.

 

 

 

pan godowego

Komentarze

Dodaj komentarz