10 najlepszych miejsc do uprawiania seksu w lecie

Gorące lato, a w szczególności wyjazd wakacyjny to idealny czas na eksperymenty. Dlatego też specjalnie dla Was przygotowaliśmy 10 miejsc na seks, które z pewnością powinniście zaliczyć!

Miejsce 10 – seks na trawie

Plener zawsze jest mocno podniecający. Możemy ukryć się za gąszczem wysokich traw lub zrobić to na odludnej polanie po pikniku. A jeśli lubimy jak ktoś nas podgląda w trakcie miłości, to klasyczny misjonarz czy lubiana przez panów pozycja na pieska (czytaj więcej o pozycji na pieska) z pewnością doda całej aurze dodatkowej pikanterii.

Nie dostaliście urlopu? Cóż zawsze możecie pokochać się na własnym trawniku za domem. A co, niech sąsiedzi zazdroszczą 😉

Miejsce 9 – seks w hotelu

Coraz częściej Polacy podróżują, zwiedzając najodleglejsze zakątki świata. Seks w hotelu w takim wypadku jest oczywisty jak 2+2=4! Plusy? Nie musimy przejmować się czystością łóżka po akcji, bo room service z rana posprząta nasz pokój. Dodatkowo, zawsze fajnie jest kolekcjonować odbyte stosunki. Seks w Paryżu, seks na Cejlonie czy w Rzymie… z pewnością będziecie wspominać nie raz jak fajnie było 😉 A jedna nazwa miasta od razu przywróci w pamięci świetny orgazm, jaki wspólnie przeżyliście!

Miejsce 8 – seks na schodach

Niewiele jest miejsc, tak nieodkrytych, a zarazem tak oczywistych, na uprawianie seksu, jak właśnie schody. Miłość uprawiana w tym miejscu może przyjąć przeróżne pozycje: od tyłu, na jeźdźca, a nawet możemy popieścić się oralnie. Wszystko zależy od naszego nastroju i sprawności fizycznej. Polecamy!

Miejsce 7 – seks na imprezie

Wyrwanie się na dwadzieścia minut z koncertu czy imprezy grillowej w ustronne miejsce na szybki numerek z pewnością nikomu nie zawadzi, a nam może sprawić niesamowitą przyjemność.

Miejsce 6 – seks pod prysznicem

W trakcie letnich upałów przyjemną chwilę pod prysznicem można dodatkowo umilić sobie wspólną rozkoszą. Dodatkowo polecamy zabrać ze sobą wodoodporny wibrator 😉

Miejsce 5 – seks u przyjaciół

Co czyni go tak podniecającym? Żeby przyjaciele nie dowiedzieli się, co robicie tuż za ścianą, musicie być bardzo, bardzo cicho. Tak, jak wtedy, kiedy seks był jeszcze zakazany i skrywany przed rodzicielskim okiem i uchem. Jak wiadomo, owoc zakazany smakuje najlepiej, więc warto sobie z sentymentem przypomnieć te czasy.

Miejsce 4 – seks przed lustrem

Niewiele jest rzeczy tak podniecających, jak miłość przed lustrem. I chociaż nie każdy ma w domu zwierciadło na suficie, to przecież równie sexy będzie romantyczny numerek przed tym naściennym. Zróbcie to raz, a z pewnością nie będzie on ostatni.

Miejsce 3 – seks w samochodzie

Niby takie oczywiste, a nie każdego stać na ten ruch. Nie namawiamy do uprawiania seksu podczas jazdy, ale szybki numerek w ustronnym miejscu przy trasie może być całkiem podniecający.

Miejsce 2 – seks w samolocie

Cóż, nie jest to legalne, więc nasze podniecenie na pewno zdominuje adrenalina, ale też nie warto płacić mandatu, więc trzymajmy się kilku zasad, które zwiększą bezpieczeństwo. Po pierwsze, bądźmy dyskretni, nie zdradzajmy swoich planów i nie obnośmy się z nimi, zachowajmy ciszę, bo wszelkie odgłosy w małej, metalowej tubie, jaką jest samolot, z łatwością usłyszą wszyscy pasażerowie. Najbezpieczniejsze miejsce to ponoć kabina stewardess i stewardów, ale wówczas w grę wchodzi tylko schadzka z jedną/jednym z nich. Tak, czy inaczej, polecamy przyjemne przystąpienie do Mile High Club.

Miejsce 1 – seks na plaży

To także nie do końca legalne. Hmmm… czemu najfajniejsze rzeczy są zakazane? Ale przy odrobinie rozsądku, będziecie cieszyć się nowymi doznaniami bez konsekwencji. Seks na plaży jest niesamowicie romantyczny, cudowną atmosferę macie gwarantowaną. Miękki piasek na pewno będzie przyjemną alternatywą dla łóżka, ale nie zapomnijcie o podłożeniu ręcznika pod najbardziej newralgiczne miejsca i na czas samego aktu pozostańcie na lądzie, aby słona woda nie uszkodziła wrażliwej skóry pewnych rejonów Waszych ciał.

[button url=https://godowy.pl/seks-na-plazy-5-waznych-faktow/ size=14 icon=arrow-right]Czytaj: 5 rzeczy, które musi wiedzieć o seksie na plaży[/button]

 

pan godowego

Komentarze

Dodaj komentarz