To właśnie seks – zboczeńcy są śmieszni

Masochizm, odgrywanie ról , dakryfilia, somnofilia i skatologia to główni bohaterowie debiutanckiej komedii Josha Lawsona.

Każdy z nas pewnie ma jakieś swoje małe lub większe zboczenie, z którym żyje. Bohaterowie filmu To właśnie seks również mają swoje odchylenia i na swoje nieszczęście mocno je pielęgnują, a wręcz zatracają się w nich, co de facto powoduje masę zabawnych perypetii.

Bohaterami filmu są cztery pary. Każda z nich znajduje się na zakręcie w swoich związkach. Dodatkowym utrudnieniem w wyjściu na prostą są seksualne dewiacje. Można powiedzieć, iż każda z nich odgrywa rolę alterego, stając się trzecią osobą w związku. A jak się okazuje, trójkąty nie są wcale proste w codziennym życiu.

[button url=https://godowy.pl/to-wlasnie-seks-dvd/ icon=arrow-right]Czytaj również: Premiera DVD To właśnie seks[/button]

Lawson dobrze kieruje akcją filmu, sprawnie pokazując główne postaci i ich seksualne dewiacje. Proste, bezpruderyjne dialogi między partnerami są pełne naturalizmu i absurdalności, dlatego tak mocno bawią.

Jednakże filmowi brakuje zakończenia. Prosta i zabawna komedia zamienia się w niedokończony splot wątków kilku bohaterów, stworzony nieco na siłę. Cóż, może reżyser planuje kolejną odsłonę.

the little death

Tytuł: To właśnie seks

Tytuł oryginalny: The Little Death

Reżyser: Josh Lawson

Rok produkcji: 2014 r.

Premiera w Polsce: 14 marca 2015 r.

Obsada: Bojana Novakovic, Josh Lawson, Damon Herriman, Kate Mulvany, Kate Box, Patrick Brammall, Alan Dukes Lisa McCune

pan godowego

Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz