Studenci na potęgę uprawiają seks w aucie

Szybki numerek w aucie? Czemu nie! Przecież robimy to od momentu powstania pierwszych samochodów. Według badań amerykańskich naukowców ponad 60% studentów i studentek uprawiało seks w aucie.

Seks w samochodzie elementem kultury?

Wywiad przeprowadzony w tym roku wykazał, że studenci robią „to” bardzo chętnie, pomimo dyskomfortu, częstych uszkodzeń ciała, czy ryzyka przyłapania na gorącym uczynku. Co więcej, większość ankietowanych wypowiedziała się, że ma bardzo pozytywne, a wręcz romantyczne wspomnienia z uprawiania seksu w samochodzie.

Z badania dowiadujemy się również masy innych ciekawostek. Jak się okazuje, pojazdy są nieodłącznym przymiotnikiem studenckiego (i nie tylko) życia seksualnego. Seks w zaparkowanym aucie uprawiało aż 61% ankietowanych panów (119 os.) oraz 59,5% kobiet. Spośród 422 przebadanych studentów i studentek, aż 14% straciło dziewictwo w samochodzie.

Gdzie uprawiamy seks w aucie?

Uprawianie miłości w samochodzie to istna ekwilibrystyka. Gdzie najbardziej lubimy to robić? 63,4% ankietowanych robiło to na tylnej kanapie auta. Aż 56%, aby uprawiać seks w aucie wyjechało nim na wieś.56,9% uprawiała niezobowiązujący seks z przygodnym partnerem.

Co jeszcze można dowiedzieć się o seksie w aucie? 84,6% uprawiało w samochodzie seks klasyczny, a zaledwie 16,4 seks oralny. 58,2% respondentów zabezpieczało się podczas uprawiania miłości. Co ciekawe, tylko 1% ankietowanych studentów została przyłapanych na seksie.

Badania przeprowadzono na reprezentatywnej grupie studentów z Uniwersytetu w Dakocie Południowej.

pan godowego

Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz