Spałaś z jednym? Tylko tak ci się wydaje…

Właściciel brytyjskiej sieci aptek, firma Lloyds Pharmacy, stworzyła specjalny kalkulator, który pokazuje jaką ilość pośrednich parterów seksualnych masz w ciągu swojego życia.

O co tak właściwie tu chodzi? Specjaliści z Lloyds Pharmacy, opierając się na socjologicznej teorii sześciu stopni oddalenia człowieka od człowieka (koncepcja polega na tym, że maksymalnie zacieśniamy znajomość tylko z sześcioma znajomymi) stworzyli specyficzną seks-aplikację.

[button url=https://godowy.pl/najlepsze-erotyczne-aplikacje-na-smartfona/ size=14 icon=arrow-right]Czytaj też: 11 najlepszych aplikacji erotycznych [RANKING][/button]

Czy uprawiamy seks pośrednio?

Według kalkulatora Lloyds właśnie tak to się odbywa. Mając kontakt seksualny z 6 osobami w ciągu życia rozpoczynamy skomplikowaną operację kumulowania pośrednich kontaktów seksualnych z prawie dwoma tysiącami partnerów.

Narzędzie stworzone przez firmę aptekarską mnoży po prostu ilość twoich partnerów seksualnych z wielokrotnością ich parterów itd. Dochodząc aż do szóstego stopnia.

Tutaj w prosty sposób sami możecie sprawdzić ile stosunków tak naprawdę (nie)przeżyliście:
onlinedoctor.lloydspharmacy.com/blog/sex-degrees/

aplikacja pośredniego seksu
Źródło: lloydspharmacy.com

 

Co oznacza seks z wieloma pośrednimi partnerami?

Cóż, pośrednio wychodzi, że wcale nie jesteśmy tacy samotni, jak nam się wydaje 😉 Ale oczywiście farmaceutom nie o to chodziło. Celem ich akcji jest pokazanie, jak szybko rośnie ryzyko zakażenia się chorobami przenoszonymi drogą płciową, kiedy zwiększamy ilość partnerów seksualnych. Firma podkreśla, że zabezpieczanie się w wypadku uprawiania seksu z wieloma partnerkami/partnerami jest bardzo ważne. Groźba zarażenia się, np. chorobami wenerycznymi, a następnie przekazania niepożądanej dolegliwości kolejnej osobie, jest bardzo duża. Sam mechanizm zaprezentowany w powyższym schemacie nie tylko bardzo dobrze ilustruje zakażenie wirusem HIV, czy schorzeniem płciowym, ale każdą inną chorobą wirusową.

Świetna akcja. Z pewnością powinna zostać jak najszybciej wdrożona w Polskie realia.

pan godowego

Komentarze

Dodaj komentarz