seks polaków

Seks. Pozycja dla praktykujących [Recenzja]

Dzięki Joannie Mielewczyk każdy z nas może przeżyć całkiem niezłą, seksualną autoterapię. Naszym zdaniem, książka autorstwa dziennikarki radiowej Trójki, to jedno z największych odkryć literatury poruszającej temat seksu w obecnym roku!

Seks. Pozycja dla praktykujących to pokaźny zbiór wywiadów, które przeprowadziła redaktor Melewczyk w swojej autorskiej audycji pt. Seks nasz powszedni. Dziennikarka rozmawiała między innymi z takimi tuzami polskiej seksuologii jak profesor Zbigniew Izdebski czy dr Grzegorz Południewski (znany ginekolog).

Książka dotyka bardzo szerokiego spektrum tematyki seksualności Polaków. Zarówno tych najmłodszych, jak i tych już bardzo dojrzałych. Jest to książka mądra, bowiem dzięki swojej wielowątkowości oraz doświadczonym rozmówcom wywiadów, daje możliwość odkrywania własnych potrzeb i problemów. Ten aspekt Seksu Melewczyk właśnie jest najcenniejszy. Uniwersalność treści i błyskotliwe, nierzadko śmieszne rozmowy, w przystępny sposób pokazują czytelnikowi jak rozmawiać o temacie, który wciąż jest w Polsce społecznym tabu. Co więcej, daje możliwość wyciągania wniosków i nauki!

Z pewnością książka ta mogłaby spełnić we wzorowy sposób rolę podręcznika do edukacji seksualnej. Wielość podejmowanych, ważnych tematów, o których nie mówi się często, jest imponująca. Mamy tutaj wątki dotyczące problemów związanych z mówieniem dzieci o narządach płciowych oraz ich odkrywaniem swojego ciała, seksu nastolatków i ich wynaturzonym pornografią stosunku do uprawiania miłości, istoty podtrzymywania namiętności u dojrzałych partnerów, czy kwestie związane z seksem analnym oraz sado-maso.

Wywiady Joanny Mielewczyk na pewno przypadną do gustu czytelnikowi w każdej grupie wiekowej, bowiem to książka instytucja, w której każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno młody adept seksualnych podbojów, jak i senior. Uczymy się seksu!

 

Mielewczyk_Seks

Tytuł: Seks. Pozycja dla praktykujących.

Autorka: Joanna Mielewczyk

Rok wydania: 2015

Wydawnictwo:Znak

 

pan godowego

Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz