5 rzeczy, które musicie wiedzieć o seksie na plaży

Słońce, plaża i seksowne, roznegliżowane ciała… chciałoby się powiedzieć, że to idealny przepis na seks. Czy jest rzeczywiście? Specjalnie dla Was mamy pięć faktów, które koniecznie musicie poznać przed rozpoczęciem miłosnych igraszek na plaży!

   1. Seks na plaży w 99% przypadków kończy się otarciami miejsc intymnych – przed tym raczej się nie uchronimy. Piasek podczas seksu dostaje się praktycznie wszędzie, a jeśli jesteśmy mocno spoceni, efekt ten na pewno się spotęguje.
   2. Seks na plaży może spowodować infekcje – jak się okazuje otarcia to najmniejsze zło, które może nas spotkać. Jak ostrzegają niektórzy lekarze – piasek i słona woda mogą powodować obrzęki, infekcje dróg moczowych, a nawet chlamydiozę, opryszczkę czy zwiększyć prawdopodobieństwo zarażeniem się HIV (o ile robimy to z nieznajomym). Piasek w trakcie stosunku może również zniszczyć powłokę prezerwatywy.
   3. Seks na plaży grozi mandatem, a nawet więzieniem – niedawno pisaliśmy o parze kochanków z Florydy, którzy zostali ukarani za seks na plaży – Jose Caballero dostał wyrok 2 lat pozbawienia wolności. Za seks na plaży w Dubaju grozi grzywna 350 USD, trzy miesięczne więzienia, a następnie deportacja. Jeszcze gorsze rzeczy mogą spotkać nas na Malediwach, gdzie za krótką chwilę przyjemności możemy zapłacić publiczną chłostą. W Polsce na szczęście za nieobyczajne zachowanie grozi nam „jedynie” kara od 50 do 250 zł i troszeczkę wstydu przed funkcjonariuszem 😉
    [button url=https://godowy.pl/seks-na-plazy-grozi-wiezieniem/ size=14 icon=arrow-right]Czytaj więcej: Za seks na plaży grozi więzienie[/button]
   4. Insekty – przez seks na plaży dodatkowo narażeni jesteśmy na atak owadów. Od os poczynając, a kończąc na pchłach. Bardzo narażone będą szczególnie wrażliwe miejsca intymne, które odsłaniamy podczas piaskowych igraszek.
   5. A może uciec do morza? Zdecydowanie odradzamy! Słona woda raczej podrażni delikatną skórę wokół narządów płciowych. Podobnie będzie z jeziorem. Jeśli myślisz, że woda uchroni Cię przed otarciami spowodowanymi piaskiem, to nie licz na to! Działanie H2O, wręcz przeciwnie, dodatkowo powodować może suchość pochwy. Czyli nasz romantyczny seks w pienistej toni może okazać się całkiem… bolesnym doświadczeniem.

 

Jak sami widzicie, z pewnością są lepsze miejsca od plaży na uprawianie seksu. A jeśli nam nie wierzycie, spróbujcie sami! 😉 Zawsze pozostaje argument, że wszystkiego warto spróbować. Bo przecież czego nie robi się dla „nauki”.

Jeśli chcecie podzielić się swoim doświadczeniami z plaży to czekamy na Wasze komentarze.

pan godowego

Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz