Annie Leibovitz znowu będzie fotografować dla Pirelli

Jedna z najlepszych fotografek na świecie, Annie Leibovitz, kolejny raz będzie robić zdjęcia do kalendarza Pirelli.

To drugie podejście Leibovitz do projektu Pirelli. Pierwszy raz jej piękne zdjęcia mogliśmy oglądać w Edycji Pirelli 2010. Teraz ta sławna artystka znowu będzie mogła popisać się swoimi fotograficznymi umiejętnościami. Znając jej styl, z pewnością będziemy oglądać najpiękniejsze kobiety świata w mocno roznegliżowanych pozach.

Kilka dni temu – dosyć niespodziewanie – do mediów dostała się informacja, że do zdjęć Leibovitz będzie pozowała tenisistka Serena Williams, numer jeden na listach WTA.

Gwiazda żeńskiego tenisa sama ogłosiła tą – radosną dla niej – nowinę na swoim twitterowym profilu.

[button url=https://godowy.pl/pirelli-2016-tym-razem-naprawde-zaskakuje/ icon=arrow-right]Zobacz kalendarz Pirelli 2016[/button]

Kalendarz Pirelli powstaje od 1964 roku. Zdjęcia, które powstają na zlecenie znanego producenta opon, są zawsze dziełami sztuki. W projekcie biorą udział nie tylko najpiękniejsze modelki świata, ale również światowej sławy mistrzowie fotografii. W odsłonie kalendarza Pirelli 2015 foto-obrazy (m.in. z modelkami XXL) tworzył Steven Meisel. Obecna edycja ukaże się zapewne na początku listopada 2015 r.

pan godowego

Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz