Nicki Minaj o seksie w Cosmo

Znacie piosenkę Nicki Minaj: real men let real women come first, czyli w wolnym tłumaczeniu prawdziwy mężczyzna najpierw pozwala dochodzić swojej kobiecie jako pierwszej. A jak jest w prawdziwym życiu tej artystki?

Nicki powiada na łamach amerykańskiego wydania Cosmo, że jej obecne życie seksualne spełnia jej oczekiwania. Jak podkreśla, amerykańska artystka, jej przeżywanie rozkoszy zawsze musi być identyczne jak odczucia przyjemności z seksu jej partnera.

Żądam orgazmu! – podkreśla Minaj – I uważam, że inne kobiety również powinny tego oczekiwać. Mam koleżankę, która nigdy nie przeżyła tej rozkoszy. To boli. To jest pokręcone. – dodaje gwiazda.

Staram się pomóc jej, doradzić mówiąc: <<Musisz wejść na niego tak i tak i zrobić to tak i tak>> – tłumaczy na łamach Cosmo Minaj. Nicki-Minaj-półnago

Cóż miło ze strony Minaj, że jest tak dobrą koleżanką. Ciekawe komu tak profesjonalnie doradza? 😉

Nicki Minaj, a właściwie Onika Tanya Maraj, to pochodząca z Trynidadu i Tobago piosenkarka i aktorka. Swoją karierę solową zaczęła w 2010 roku singlem Massive Attack. Popularność jednak zyskała dzięki piosence Your Love. Minaj słynie ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi oraz odważnych kreacji. Sama określa się jak biseksualistkę.

Źródło: Cosmopolitan US

pan godowego

Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz