11 najciekawszych aplikacji erotycznych na urządzenia mobilne

Świat mobilnych systemów iOS i Android jest pełen przeróżnych aplikacji, również tych o tematyce erotyki i seksu. Jednak, jak sami wiecie, w gąszczu tysięcy aplikacji ciężko znaleźć zarówno zabawną, jak i przydatną apkę, która sprosta naszym oczekiwaniom. Redakcja godowy.pl przejrzała dzieła deweloperów i stworzyła ranking najlepszych 11 aplikacji o tematyce seksu i erotyki.

Analizując aplikacje wzięliśmy pod uwagę pięć podstawowych kryteriów: oprawa graficzna, przydatność, poziom zabawy, intuicyjność oraz stabilność. Zwieńczeniem naszego badania jest końcowy ranking, który wyłonił najciekawsze i najbardziej dopracowane aplikacje erotyczne na urządzenia mobilne.

Lista ocenionych aplikacji erotycznych

Spis treści:

[ul] [/ul]

 

Ranking

Podsumowanie

 

365 Master Pieces

365 Master Pieces

Platforma: iOS

Język: angielski

Cena: darmowa (z reklamami) lub 0,99 USD bez reklam

Opis: To prosta aplikacja dla fanów malarstwa, w której motywem przewodnim jest oczywiście nagość. Autorzy apki zadbali o bardzo dużą ilość materiału, na każdy dzień roku przewidziano inny obraz. Każde dzieło jest podpisane imieniem i nazwiskiem autora oraz datą powstania. Program posiada funkcję udostępniania materiałów via Twitter i FB oraz polubienia danego obrazu. Dzięki kalendarzowi aplikacji mamy możliwość przejrzenia obrazów, które były dodane wcześniej. Niestety możemy cofnąć się tylko o trzy miesiące wstecz. Jeśli wykupimy płatną wersję za 0,99 USD autorzy aplikacji udostępnią nam również obrazy, które dopiero zostaną dodane. Design programu jest bardzo prosty i przejrzysty. Szkoda tylko, że deweloper nie zadbał o możliwość powiększania obrazów.

[skill start=auto progress=40]Grafika[/skill] [skill start=auto progress=50]Przydatność[/skill] [skill start=auto progress=30]Zabawa[/skill] [skill start=auto progress=90]Intuicyjność[/skill] [skill start=auto progress=100]Stabilność[/skill]

 

 

Games for Couples

Games for Couples

Platforma: iOS

Język: polski

Cena: darmowa (3 gry), 0,89 € (5 gier), 1,79 € (20 gier), 2,69 € (50 gier)

Opis: Jedna z nielicznych aplikacji, chociaż tytuł może być mylący, w języku polskim. Jak sama nazwa wskazuje, Game for Couples to program dla par, który może posłużyć jako idealne narzędzie do gry wstępnej. Zabawa skupia się na założeniu, iż przegrany w rywalizacji na erotyczne zadania spełni marzenie triumfującego partnera. O co walczymy? Podpowiedzieć może nam aplikacja (np. „Spełnisz moją zachciankę polegającą na kochaniu się w nietypowym miejscu (…)”), ale oczywiście możemy też nagrodę wpisać samodzielnie. Jak wygrać? Kochankowie bawią się wspólnie, a następnie oceniają swoje wyczyny.

Program posiada szereg plusów, do których z pewnością należą interakcyjny charakter, spora liczba scenariuszy, ale także przejrzysty i tematycznie zaprojektowany desing. Z pewnością aplikację można wykorzystać w podróży czy podczas jesiennych długich wieczorów – miłej zabawy!

[skill start=auto progress=90]Grafika[/skill] [skill start=auto progress=90]Przydatność[/skill] [skill start=auto progress=90]Zabawa[/skill] [skill start=auto progress=100]Intuicyjność[/skill] [skill start=auto progress=100]Stabilność[/skill]

 

Sex Dice

Sex Dice

Platforma: iOS

Język: angielski

Cena: darmowa (ograniczona funkcjonalność), pełna wersja 1,99 €

Opis: Sex Dice to kolejna aplikacja z kategorii erotycznych kości. Wersja podstawowa (darmowa) ograniczona jest do konfiguracji zadań składających się z działań, które ma wykonać kochanek (dotknij, possij oraz pocałuj) oraz miejsc, do których musi się ograniczyć (kark, uszy, klatka piersiowa i usta). Po uiszczeniu opłaty w wysokości niecałych dwóch euro możemy dodawać dowolną ilość opcji. Niestety sporym mankamentem aplikacji jest jej brak stabilności. Przechodzenie między danymi opcjami menu często sprawia, iż program zawiesza się.

[skill start=auto progress=70]Grafika[/skill] [skill start=auto progress=70]Przydatność[/skill] [skill start=auto progress=80]Zabawa[/skill] [skill start=auto progress=90]Intuicyjność[/skill] [skill start=auto progress=40]Stabilność[/skill] Selector

Selector

Platforma: iOS

Język: angielski

Cena: darmowa

Opis: Nie wiecie jaką pozycję wybrać na dzisiejszy wieczór? Selector wylosuje ją za Was spośród niezliczonych zasobów konstelacji z Kamasutry. Aplikacja bazuje na zasobach pozycji innej erotycznej aplikacji The Big Book of Kamasutra.

Selector jest prostym i intuicyjnym programem z ładnie zaprojektowaną grafiką. Po wylosowaniu danej pozycji zawsze możemy liczyć na zwięzły, lecz konkretny, opis pozycji oraz prostą wizualizację.

[skill start=auto progress=90]Grafika[/skill] [skill start=auto progress=60]Przydatność[/skill] [skill start=auto progress=60]Zabawa[/skill] [skill start=auto progress=100]Intuicyjność[/skill] [skill start=auto progress=100]Stabilność[/skill]

 

 

Sex Life

Sex Life

Platforma: iOS

Język: angielski

Cena: darmowa (z reklamami)

Opis: Surowy, ciemny design oraz proste grafiki to z pewnością mankamenty Sex Life, programu, który jest bazą konstelacji Kamasutry. Jednak twórcy tej aplikacji nadrabiają masą pozycji seksualnych, które podzielili na dziewięć kategorii. Program jest łatwy w obsłudze i stabilny. Aplikacja, chociaż w teorii darmowa, to niecierpliwym może przysporzyć lekki ubytek środków z konta. Część pozycji jest zamknięta, aby je uaktywnić mamy możliwość otwierania jednej pozycji dziennie (zważywszy na ilość zamkniętych konstelacji seksualnych może zająć nam to około 2 miesięcy) lub uiszczenia drobnej kwoty (0,99 Euro).

[skill start=auto progress=20]Grafika[/skill] [skill start=auto progress=60]Przydatność[/skill] [skill start=auto progress=50]Zabawa[/skill] [skill start=auto progress=90]Intuicyjność[/skill] [skill start=auto progress=100]Stabilność[/skill] Ultimate Positions

Ultimate Sex Positions

Platforma: iOS

Język: angielski

Cena: darmowa (z reklamami) lub 0,99 € bez reklam

Opis: Kolejna aplikacja w naszym zestawieniu, w której znajdziemy pokaźne zestawienie pozycji Kamasutry. Bardzo dużymi zaletami programu są obszerne i pomocne opisy pozycji seksualnych. Wszystkie konstelacje są podzielone na cztery kategorie trudności (podstawowe, średnio-zaawansowane, zaawansowane oraz ultra-zaawansowane – dwa ostatnie poziomy wymagają płatnej aktywacji), co z pewnością pomoże kochankom przechodzić przez kolejne etapy i czerpać dodatkową satysfakcję z nowych łóżkowych poziomów. Dodatkowo aplikacja umożliwia użytkownikowi oznaczenie swoich ulubionych pozycji oraz tych, które już zaliczyliście. Aplikacji brakuje dobrej oprawy graficznej oraz lepszych ilustracji, co trochę psuje ogólny efekt Ultimate Sex posiotion. Sporym mankamentem są również bardzo natarczywe reklamy, oczywiście problemu pozbędziemy się po zakupieniu płatnej wersji programu.

[skill start=auto progress=20]Grafika[/skill] [skill start=auto progress=70]Przydatność[/skill] [skill start=auto progress=60]Zabawa[/skill] [skill start=auto progress=90]Intuicyjność[/skill] [skill start=auto progress=100]Stabilność[/skill]

 

Pocket Kamasutra

Pocket Kamasutra

Platforma: iOS

Język: angielski

Cena: darmowa (ograniczona liczba pozycji) lub pełna wersja 2,99 €

Opis: Autorzy Pocket Kamasutra zaznaczają, iż ich aplikacja nie jest zwykłym przewodnikiem po pozycjach seksualnych. I rzeczywiście program ma dosyć rozbudowaną funkcjonalność. Oprócz opisów i ilustracji (możemy wybrać wizualizacje w formie marionetek lub rycin) apka umożliwia nam ocenianie pozycji, które polubiliśmy, planowanie, oznaczanie ulubionych, czy tych, które już wypróbowaliśmy. Na podstawie tych danych aplikacja ocenia nasz progres w seks-lekcjach.

Nawigacja Pocket Kamasutra jest bardzo prosta, poruszamy się za pomocą górnego menu pozycji i kategorii oraz dolnego menu opcji planowania, statystyk oraz bonusów. Autorzy przewidzieli dla użytkowników również darmowe dodatki – możemy skorzystać np. z gry w erotyczne kości, przejrzeć miłosne cytaty, czy odpalić sobie wirtualny… kominek 😉 Z pewnością dużym plusem programu jest jego stabilność działania oraz płynność przechodzenia przez dane funkcje.

Aby docenić pełnie możliwości Pocket Kamasutra warto oczywiście dokupić za 2,99 euro wszystkie dostępne pozycje.

[skill start=auto progress=70]Grafika[/skill] [skill start=auto progress=80]Przydatność[/skill] [skill start=auto progress=80]Zabawa[/skill] [skill start=auto progress=90]Intuicyjność[/skill] [skill start=auto progress=100]Stabilność[/skill]

 

The big Book of Kamasutra

The Big Book of Kamasutra (iKamasutra)

Platforma: iOS, Android

Język: angielski

Cena: darmowa (ograniczona liczba pozycji) lub pełna wersja 0,99 €

Opis: Potężny zbiór pozycji seksualnych z Kamasutry. W wersji podstawowej mamy aktywne trzy kategorie (pozycje zaawansowane, na krześle oraz klęczące), a w nich pokaźną liczbę przeróżnych konstelacji. W pełnej wersji znajdziemy kolejnych siedem kategorii (m.in. pozycje w wodzie, lesbijskie, czy na stojąco).

Same pozycje nie są opisane w obszerny sposób, ale wystarczający, aby nauczyć się danej konfiguracji. Pomocne są również zamieszczone proste ryciny. Programiści The Big Book of Kamasutra dodatkowo umożliwiają nam oznaczanie pozycji (tych, których jeszcze nie przerobiliśmy oraz tych, które możemy zaliczyć jako ulubione). Cała konwencja aplikacji jest zbudowana na przejrzystej nawigacji oraz poprawnej grafice.

[skill start=auto progress=80]Grafika[/skill] [skill start=auto progress=80]Przydatność[/skill] [skill start=auto progress=80]Zabawa[/skill] [skill start=auto progress=90]Intuicyjność[/skill] [skill start=auto progress=100]Stabilność[/skill]

 

Sex Positions 3d

Sex Positions 3D

Platforma: iOS

Język: angielski

Cena: darmowa (ograniczona liczba pozycji) lub pełna wersja 1,99 €

Opis: Jak sam nazwa wskazuje aplikacja jest zbiorem pozycji seksualnych, które możemy oglądać w perspektywie trójwymiarowej. W prosty i stabilny sposób program umożliwia nam podglądanie kochanków praktycznie z każdego kąta. Do mankamentów programu można zaliczyć monochromatyczność i sztuczność modeli, które niestety nie wyglądają apetycznie.

Aplikacja posiada dosyć standardowe opcje dodatkowe. Możemy dodać daną pozycję do ulubionych, zaplanować uprawianie danej konstelacji, czy oznaczyć pozę seksualną jako wykonaną.

[skill start=auto progress=50]Grafika[/skill] [skill start=auto progress=90]Przydatność[/skill] [skill start=auto progress=90]Zabawa[/skill] [skill start=auto progress=100]Intuicyjność[/skill] [skill start=auto progress=100]Stabilność[/skill]

 

Best Sex with Free Acupressure

Best Sex with Free Acupressure

Platforma: Android

Język: angielski

Cena: darmowa

Opis: Czy rzeczywiście akupresura działa pozytywnie na nasze życie seksualne? Według twórców tej aplikacji zdecydowanie tak. Co więcej z przyjemnością podzielą się z Wami materiałami tekstowymi oraz filmami instruktażowymi, które zapoznają nas z tajnikami erotycznej akupresury. Z pewnością warto wypróbować techniki z Best Sex with Free Acupressure. Nawet jeśli do końca Wam nie pomogą, to mogą być świetną zabawą w trakcie gry wstępnej.

Dużymi plusami aplikacji z pewnością są intuicyjność oraz stabilność, dzięki którym sprawnie możemy poruszać się po artykułach i materiałach multimedialnych. Autorzy zadbali także o prostotę angielszczyzny, tak aby łatwo przyswajać wskazówki trenera. Oczywiście bardzo pomocne w nauce akupresury są filmy instruktażowe.

[skill start=auto progress=90]Grafika[/skill] [skill start=auto progress=70]Przydatność[/skill] [skill start=auto progress=70]Zabawa[/skill] [skill start=auto progress=100]Intuicyjność[/skill] [skill start=auto progress=100]Stabilność[/skill]

 

Music to Sex

Platforma: Android

Język: angielski

Cena: darmowa

Opis: Prosta i jakże pożyteczna aplikacja, np. przed grą wstępną. Szkoda tylko, że ilość utworów jest tak ograniczona – zaledwie do 20 piosenek.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze oraz maksymalnie intuicyjna. Przejrzysta szata graficzna przypomina aplikację do odtwarzania muzyki z mobilnego systemu iOS.

[skill start=auto progress=80]Grafika[/skill] [skill start=auto progress=80]Przydatność[/skill] [skill start=auto progress=85]Zabawa[/skill] [skill start=auto progress=100]Intuicyjność[/skill] [skill start=auto progress=100]Stabilność[/skill]

Ranking

Ranking aplikacji
Miejsce Nazwa Ocena
1 Games for Couples 9,4
2 Music to Sex 8,9
3 Best Sex with Free Acupressure 8,6
4 Sex Positions 3D 8,6
5 The Big Book of Kamasutra (iKamasutra) 8,6
6 Pocket Kamasutra 8,4
7 Selector 8,2
8 Sex Dice 7
9 Ultimate Sex Positions 6,8
10 Sex Life 6,4
11 365 Master Pieces 6,2

Podsumowanie

Platformy sprzedażowe z aplikacjami mobilnymi, które przeanalizowaliśmy – App Store (iOS) i Google Play (Android) – zdominowane są głównie przez aplikacje z pozycjami seksualnymi i ogólnie pojętą Kamasutrą. Apek z innych erotycznych kategorii niestety można ze świecą szukać.

Trzeba podkreślić, iż ogólna jakość aplikacji zarówno w App Store, jak i w Google Play, bazujących na seksie i erotyce nie jest zachwycająca. Tym bardziej cieszymy się, iż mogliśmy zaprezentować top 11 aplikacji, które spełniają podstawowe kryteria poprawnie zaprojektowanej aplikacji, czyli użyteczność, dobrą zabawę i stabilność!

Chociaż nasz ranking zdominowały głównie aplikacje prezentujące seks pozycje (aż 6 apek), to zwycięzcą naszego zestawienia została erotyczna gra dla par, którą stworzyli polscy deweloperzy. „Games for Couples” osiągnęła najwyższą ważoną ocenianych kryteriów. Naszym zdaniem jest to aplikacja, która z pewnością daje użytkownikom dużo zabawy i mocno wciąga. Z pewnością na 3 darmowych sesjach nie zakończymy przygody z tą erotyczną grą.

Kolejną pozycje zajęła „Music to Sex”, która ujęła nas swoją prostotą i funkcjonalnością. Prosty pomysł na klimatyczne utwory, które umilą nam grę wstępną czy seks z pewnością jest strzałem w dziesiątkę! Trzecie miejsce zajęła aplikacja „Best Sex with Free Acupressure” – to może zaskakujący wybór, ale z pewnością jest to miejsce jak najbardziej zasłużone. Apka o seksualnych wartościach akupresury została przedstawiona w sposób przejrzysty oraz interaktywny. Nieszablonowe treści oraz fachowość powinny zainteresować największego sceptyka.

Tuż za podium mamy szereg aplikacji z Kamasutrą w roli głównej. Sex Positions 3D czy iKamasutra z pewnością  nie pozwolą Wam się nudzić i narzekać na brak inspiracji 😉

 

pan godowego

Komentarze

Dodaj komentarz