lindsey vonn nude

Mistrzyni olimpijska nago

Kolejna sportsmenka odważyła się na odważny krok i dała się sfotografować nago.

Tym razem nagimi fotkami pochwaliła się Lindsey Vonn. Narciarka, która zdobyła olimpijskie złoto w Vancuver, postanowiła, że w tak oryginalny sposób będzie promowała swoją nową książkę.

Zdjęcie Vonn (patrz poniżej) może nieco zaskakiwać fanów, bowiem sportsmenka wcześniej wyraźnie stroniła od podobnych pomysłów. Jednoznacznie wypowiadając się na łamach prasy, że nie jest zainteresowana rozbieranymi sesjami.

[button url=https://godowy.pl/top-20-sportsmenki-nago/ size=18 color=red icon=gallery]Czytaj też: TOP 20 Sportmenek NAGO[/button]

Najwyraźniej zmieniła zdanie, a promocja książki Strong Is The New Beautiful! okazała się doskonałym pretekstem do pokazania odrobiny nagości. Sama Lindsey mówi, że cieszy się, iż po trzydziestu jeden latach życia wreszcie postanowiła zaakceptować swoje ciało i zaprezentować się szerszej publice.

 

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Lindsey Vonn (@lindseyvonn)

Powyższa wypowiedź Vonn jest również kwintesencją jej książki, w której przedstawia kobietą jak polubić własne ciało oraz zadbać o nie, aby dobrze wyglądać. Dzieła Olimpijki nie czytaliśmy, ale z pewnością Strong Is The New Beautiful!, dzięki niekonwencjonalnemu marketingowi, szybko zyska popularność;)

pan godowego

Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz