powieść erotyczna - A.M. Chaudière

Na jej rozkazy, czy zostanie kolejnym erotycznym bestsellerem?

Po dobrze przyjętej Niewolnicy, A.M. Chaudière, napisała kolejną powieść z pikantnymi wątkami erotycznymi. Tym razem do spółki z Angeliną Caligo. Czy czeka na nas kolejny pikantny bestseller?

Dla obu publicystek literatura erotyczna to chleb powszedni. Chaudière debiutowała, wyżej wspomnianą, powieścią fantasy z elementami erotycznymi już w 2013 roku. Caligo przełamała seks tabu w tomiku poetyckim pt. Kobieciara. Teraz obie panie połączyły siły, aby stworzyć niepowtarzalne w polskiej literaturze dzieło, pt. Na jej rozkazy.

[button url=https://godowy.pl/na-jej-rozkazy-fragment-ksiazki/ size=12 icon=arrow-right]Przeczytaj również: Fragment „Na jej rozkazy”[/button]

Autorki erotyku, inspirując się powieścią E.L. James, stworzyły niebanalną historię związku Rosali (właścicielki Art. F. Company) oraz Fanny. Ta druga przybywa do siedziby potentata w branży kwiaciarskiej, aby zdobyć posadę stażystki. I chociaż nie udaje się jej wygrać konkursu, to dzięki swojej nieustępliwości i tak dostaje posadę w firmie, co więcej zaczyna niebezpieczną grę w związek BDSM z panią prezes…

Autorki zabiorą czytelników w świat okrutnego i podniecającego sadomasochistycznego seksu, biznesowych rozgrywek oraz płomiennych uczuć i manipulacji. Czy trzeba jeszcze czegoś w fabule szalonego erotyku?

Już niedługo na łamach naszego portalu zaprezentujemy Wam fragment Na jej rozkazy.

Książa została wydana przez Wydawnictwo Czarna Kawa i będzie miała swoją premierę już 30 października 2016 r. Godowy.pl objął patronat medialny nad powyższą publikacją.

 

Na jej rozkazy, Chaudière

Tytuł: Na jej rozkazy

Autorki: Anna Chaudière, Angelina Caligo

Premiera: 30 październik 2016 r.

Wydawnictwo: Czarna Kawa

 

pan godowego

Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz