Miley Cyrus kompletnie naga na Facetime

Młoda gwiazda zaskoczyła swoją roznegliżowaną kreacją na gali MTV Video Music Awards, jednak dzisiejsze zdjęcia zaszokują Was jeszcze bardziej.

Miley w trakcie wywiadu z dziennikarzem Metem Alasem w komunikatorze FaceTime rozebrała się praktycznie do naga. Ostatnio widzieliśmy wiele kontrowersyjnych zdjęć i filmów z Cyrus, jednak ta sesja kompletnie rozbraja swoją nagością, bowiem piosenkarka nie kryła się z żadnym elementem swojego ciała.

Screenshoty, które zostały opublikowane, pokazują Miley Cyrus pokazującą swoje piersi, łono oraz liżącą podłogę. Zdjęcia podpisane są tekstem:  “Sometimes you have to reach out and touch someone-slash-yourself.”, czyli w wolnym tłumaczeniu: „Czasami musisz wyciągnąć rękę i dotknąć kogoś/samą siebie”.

Fotografie zostały de facto sprowokowane przez magazyn Interview, który poprosił gwiazdę o zrobienie sobie selfie w sytuacji, w której chciałaby być uchwycona (tematem sesji miało być: „#Ja-odą do generacji Instagramu”), dając jej praktycznie nieograniczoną swobodę. Jak widać, Miley nie trzeba było mocno zachęcać. Efekt z pewnością powalił również dziennikarzy…

Interview o podjęcie tego samego tematu poprosił inne gwiazdy, jednak Miley Cyrus swoją nagą sesją postawiła poprzeczkę wysoko i raczej ciężko będzie ją przebić. Zresztą zobaczcie sami.

miley cyrus nago miley cyrus facetime nago miley cyrus facetime miley cyrus naga

 

pan godowego

Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz