Męski striptiz, czyli Magic Mike w wersji XXL

Po kasowym sukcesie Magic Mike’a z 2012 roku po trzech latach doczekaliśmy się kolejnej odsłony filmu o męskich striptizerach, tym razem w wersji XXL.

W sequelu zobaczymy gwiazdy poprzedniej odsłony – wystąpią między innymi: rozsławiony Channing Tatum, Joe Manganiello (którego jeszcze niedawno mogliśmy oglądać w nagich scenach w True Blood), Matt Bomer, Kevin Nash (ex gwiazda amerykańskiego wrestlingu), Gabriel Iglesias i Adam Rodriguez.

[button url=https://godowy.pl/magic-fun-czyli-recenzja-magic-mike-xxl/ size=14 icon=arrow-right]Przeczytaj również: Magic Mike XXL [RECENZJA][/button]

Nowy Magic Mike rozgrywa się w momencie, kiedy członkowie słynnego teamu Kings of Tampa są u szczytu kariery. Jednak gwiazdy męskiego striptizu czują zmęczenie i chcą zacząć nowe życie. Zanim jednak to nastąpi chcą pożegnać się ze swoją publicznością w wielkim stylu, dając ostatni pokaz w Myrtle Beach. W drodzę na ostatni show członkie zespołu rozpamiętują z sentymentem stare dzieje i wdają się kolejne przygody.

Więcej zobaczymy już 17 lipca, kiedy to Migic Mike będzie miał swoją kinową premierę. Jedno jest pewne – w filmie możemy spodziewać się sporej ilości nagich, umięśnionych torsów oraz niejednego erotycznego tańca!

Dystrybutorem filmu jest Warner Bros. Pictures.

magic mike xxl męski striptiz

pan godowego

Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz