Testujemy wibrator Lelo Siri 2

Kiedy dowiedziałam się, że zostałam wybrana do testu nowego wibratora Lelo Siri 2 bardzo się ucieszyłam. Pomyślałam, że to będzie przyjemne zadanie 😉

Otrzymałam pudełeczko z Lelo i… już dałam producentowi pierwszy plus. Widać, że wie, co lubią jego klientki. Jak niemal każda kobieta mam słabość do różu, pięknego wyglądu i uroczych detali. Przy Lelo odnalazłam to wszystko. Wibrator jest różowo-biały, designerski, uroczy, opakowany w eleganckie pudełeczko, w którym do kompletu dołożone zostało etui, kabelek do ładowania, porcja lubrykantu na start oraz oczywiście instrukcja i gwarancja. Napisałam kabelek do ładowania, gdyż producent załącza tylko kabel usb, nie ma tradycyjnej ładowarki do gniazdka. Niby nie jest to problem w czasach, gdy każdy ma taką ładowarkę od iPhone’a, iPad’a, czy też innego sprzętu, ale jednak moim zdaniem producent powinien nam zapewnić wygodną ładowarkę do swojego urządzenia.

Przy tak wielu opcjach mocy i rodzaju wibracji, myślę że każdy znajdzie coś dla siebie.

pudełko siri 2
Eleganckie pudełko wibratora Lelo Siri 2

Lelo występuje w 3 wersjach kolorystycznych (różowej, czarnej oraz filotowej). Każda posiada aż 8 różnych rodzajów wibracji i 6 stopni mocy. Dodatkowo ma także funkcję muzyczną, która szczególnie mnie zaintrygowała. Na pierwszy rzut oka, obsługa wydaje się prosta i intuicyjna, 4 przyciski – z plusem, z minusem, wzrostem i obniżeniem mocy. Bardziej zaawansowane funkcje, jak blokada i rytm muzyki, wymagają wciśnięcia jednocześnie dwóch przycisków, co już wymusza na nas chwilę do namysłu, ale po dłuższym użytkowaniu z pewnością wejdzie nam w krew.

Stosunek ceny do jakości wydaje się optymalny. Funkcje są dość rozbudowane, poza tym Lelo zbudowane jest z wysokiej jakości materiałów. Silikonowa końcówka jest bardzo przyjemna dla skóry, również części plastikowe robią dobre wrażenie. Całość obsługuje się łatwo, Lelo dobrze reaguje na nasze żądania. Sam gadżet erotyczny posiada rok gwarancji.

lelo siri 2
Wykonanie na najwyższym poziomie.

Pora na wrażenia z użytkowania, co jest w sumie prawdopodobnie najistotniejsze 🙂 Przy tak wielu opcjach mocy i rodzaju wibracji, myślę że każdy znajdzie coś dla siebie, ale jednak przyznam, że mi przypadł do gustu, po kilku próbach, jeden rodzaj wibracji i dwie wariacje mocy, reszta po testach na starcie, mogłaby przestać istnieć. A więc, jeśli macie swój, sprawdzony wibrator, to myślę, że nie warto zbyt pochopnie z niego rezygnować. Do nowego ponownie będziecie musieli przywyknąć, a potem okaże się, że zmiana nie była konieczna. Jeśli jednak Wasz wibrator się wysłużył, albo nie możecie się z nim dogadać, to wybór Lelo powinien się sprawdzić. Taka ilość wariantów na pewno przyniesie wiele satysfakcji i znajdziecie ulubione konfiguracje po kilku sesjach 🙂 Ponadto, dodatkowym plusem będzie fajny, nowoczesny design i świetna jakość oraz bardzo przyjemne dla skóry silikonowe wykończenie.

Na koniec chyba najbardziej interesująca funkcja, która ma odróżniać Lelo Siri 2 od innych wibratorów, czyli wibracje w rytm muzyki. Producent obiecuje, że nasze Lelo po włączeniu tej funkcji zacznie wybijać rytm dowolnej muzyki słyszanej z otoczenia. Włączyłam więc soundtrack z oglądanego przeze mnie ostatnio Magic Mike’a XXL. lelo siri wibratorPonieważ film wprawił mnie w odpowiedni nastrój, pomyślałam, że będzie perfekcyjnie 🙂 Przy kawałku „Pony” nie tylko ja, ale i Siri się bardzo rozkręciło. Coś wyjątkowego jest w tym utworze, bo działa nie tylko na kobiety, ale też na wibratory 🙂 W każdym razie ja i Lelo się świetnie bawiliśmy. Funkcja ta jest jednak tylko dodatkiem, raczej przydatnym na specjalne okazje, gdy czas pozwala nam na dłuższą zabawę, bo nigdy nie wiemy, na ile się nam ona sprawdzi. Oczywiście zawsze można stworzyć dla siebie „żelazną składankę”, ale to oczywiste, że w końcu nam się ona znudzi i będziemy musiały szukać nowych utworów, które się zgrają z naszym Lelo, bo chyba największą zaletą tej funkcji jest spontaniczne działanie.

Podsumowując – polecam wibrator Lelo Siri 2, choć z pewnością jest jednym z wielu atrakcyjnych pozycji na rynku w swojej klasie. Zwróćcie uwagę na to, czy jego kształt Wam odpowiada, bo jest dość nietypowy. Jeśli mój test w jakikolwiek sposób zaciekawił Was lub zainspirował to piszcie komentarze. Miłej zabawy! 🙂

 

lelo siri 2

Nazwa: Siri 2

Producent: Lelo

Akcesoria: wibrator, pudełko, sakwa, ładowarka

Cena: 389 zł

reklama

Agnieszka Siemińska

Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz