Niechciany w życiu, niechciany w sypialni.

Do tej pory zestawienie słów rak i seks kojarzyło nam się tylko z horoskopem lub wyznaniem Michela Douglas’a. Czas temat potraktować znacznie poważniej.

Ilustracja z Kancersutrykancersutra dziewczyna z tatuazemNowa inicjatywa fundacji Raknroll „Kancersutra” dotyczy sztuki miłosnej w tak trudnym okresie życia, jak choroba nowotworowa. Na stronie www.kancersutra.pl/ znajdziecie świetne spoty telewizyjne „Akt I” i „Akt II”, porady, ale przede wszystkim sztukę Kancersutry, czyli pozycje seksualne specjalnie wybrane dla osób z rakiem lub po terapii w genialnych grafikach od  studia designu Dedadi. Jednakże szczególnie chcielibyśmy polecić Wam rozdział dotyczący samych powodów do uprawiania seksu w trakcie choroby, bo jeśli uwierzycie, że możecie, nie mamy wątpliwości, że będziecie wiedzieli jak „to” robić.

[button url=https://godowy.pl/seks-w-pozycji-raka/ size=14 icon=arrow-right]Czytaj też: Seks w pozycji raka[/button]

Ogromną zaletą serwisu jest także poradnia online, odnajdziecie w niej odpowiedzi na dręczące Was pytania związane z chorobą, których być może wstydzicie się zadać nawet własnemu lekarzowi.

Choroba nowotworowa zmienia relacje z bliskimi, nasze spojrzenie na świat, wchodzi także do naszej sypialni. Inicjatywa „Kancersutra” to kolejny sposób, aby poradzić sobie z rakiem, nie dać mu wygrać, nie podporządkowywać mu życia. Dlatego właśnie wsparliśmy tą akcję i zachęcamy gorąco do skorzystania z niej jeśli problem dotyczy Was lub kogoś Wam bliskiego.

 

Zobacz spot fundacji Rak and Roll – promujący seks po mastektomii:

 

Ilustracje z Kancersutry, zobacz najlepsze pozycje na seks po mastektomii:

kancersutra amazonka

kancersutra 69

Agnieszka Siemińska

Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz