adam szuka ewy - randki nago

Jak ich Pan Bóg stworzył, czyli „Adam szuka Ewy” w TLC

Nowy reality show, który zawojował Holandię i USA właśnie ma swoją premierę na kanale TLC. Z pewnością zyska sympatię również wśród polskich widzów.

3 lutego kanał TLC wyemitował pierwszy odcinek serii pt. „Adam szuka Ewy”. Mimo, że jest to reality show, nie będzie póki co odsłony z polskimi uczestnikami, telewizja pokazuje przetłumaczoną, holenderską wersję, której oryginalny tytuł brzmi Adam Zoekt Eva.

W pierwszym odcinku poznaliśmy trójkę bohaterów Kathy, Jorrit-Pieter i Rolf, którzy trafiają na egzotyczną wyspę Mogo-Mogo w Ameryce Środkowej. Celem programu, oprócz zmierzenia się ze swoją nagością, jest wzniosłe odszukanie prawdziwej miłości – co permanentnie podkreśla nam prowadząca program, Nicolette Kluijver. Producenci zapewniają nagusom moc rozrywek w tropiku, a także zmuszają uczestników do rywalizacji o potencjalnego partnera (np. w premierowym odcinku Jorrit-Piter i Rolf walczyli w konkurencji na najlepszego drinka). Zwycięzcami każdego odcinka zostają uczestnicy, którzy zdecydują się na wspólny romans (a nagrodą jest wspólny romantyczny pobyt na egzotycznej wyspie).

Co ciekawe nie jest to absolutna premiera tego reality show w Polsce, bowiem wcześniej TLC zaczęło emisję amerykańskiej wersji tego programu pt. Dating Naget. Subtelna różnica między obiema odsłonami nagiego randkowania jest taka, że Europejczycy nie cenzurują narządów intymnych uczestników reality show.

Zdaniem naszej redakcji holenderska wersja ma jeszcze kilka przewag nad amerykańskim odpowiednikiem, m.in. lepszy dobór uczestników, którzy są bardziej naturalni i po prostu sympatyczniejsi. Wersja amerykańska jest również bardziej wulgarna, co zdecydowanie psuje atmosferę sielanki, której celem przecież jest odnalezienie swojej drugiej połowy.

Program tego typu to kompletna nowość w polskiej telewizji, uważamy, iż tylko kwestią czasu jest, kiedy doczekamy się polskiej wersji tego, bądź co bądź, kontrowersyjnego reality show.

Adam szuka Ewy jest emitowany we wtorki o godzinie 23:00 (powtórki w środy i soboty).

Poniżej kilka scen z holenderskiej i amerykańskiej wersji nagiego reality show.

pan godowego

Komentarze

Dodaj komentarz