prezerwatywy Hex

Hex prezerwatywy niezniszczalne i ultracienkie [TEST]

Producent erotycznych akcesoriów dla pań i panów, marka Lelo, wchodzi na rynek z kolejnym produktem. Prezerwatywy Hex to absolutna nowość na rynku. Jak poradzi sobie z wielką konkurencją? Nasza Redakcja przetestowała ten nowy produkt w teorii i praktyce, a Wy sami wyciągnijcie wnioski!

Prezerwatywy Hex miały swoją oficjalną premierę rynkową 20 października. Na razie jest to produkt niszowy, bynajmniej w Polsce, czy to się zmieni? Wiele wskazuje, że tak! Przygotowaliśmy wnikliwy test tego produktu, aby oddzielić fakty od mitów.

High-Tech wśród prezerwatyw?

Lelo opisuje swój produkt jako pierwszy rewolucyjny kondom od czasu wymyślenia lateksowych prezerwatyw. Producent chwali się, że produkt został przetestowany na 30 000 osób, aby wypuścić na rynek towar dopracowany, innowacyjny i idealnie spełniający swoje funkcje.

LELO HEX różni się budową od swojej rynkowej konkurencji. Kondom zbudowany jest z 350 połączonych ze sobą sześciokątów z naturalnego lateksu. Dzięki specjalnej budowie i metodach produkcji prezerwatywy jest ona ultracienka (zaledwie 0,045 mm) oraz wyjątkowo wytrzymała (i to bez dodatkowych warstw lateksu). Jak podkreśla Lelo, szczególna budowa zmniejsza również tarcia, czyli innymi słowy, powoduje większe poślizgi w trakcie uprawiania seksu. Sama prezerwatywy ma 54 mm średnicy oraz 180 mm długości.

[pullquote] Nazwa Hex wzięła się od specyficznej struktury kondoma, który zbudowany jest z wielu sześciokątów.

Źródło: Lelo Źródło: Lelo

[/pullquote]

Bezpieczeństwo

Nie chcemy zbyt mocno wchodzić w szczegóły dotyczące bezpieczeństwa prezerwatyw. Zarówno Hex, jak i najsilniejsza i najbardziej znana konkurencja, zapewnia użytkownikom maksimum bezpieczeństwa. Wszelkie pseudo-testy (np. pompowanie wody do kondoma, czy tarcia gumki o papier ścierny) mające za cel pokazanie niezniszczalności prezerwatywy, naszym zdaniem mijają się z celem, bowiem prawdopodobieństwo pęknięcia dobrze założonego zabezpieczenia, jest równe zeru!

Dlatego skupimy się na mniej oczywistych kwestiach, które powinny bardziej zainteresować zarówno mężczyzn, jak i kobiety.

Jako ciekawostkę przedstawiamy Wam również test producenta, który pokazuje wytrzymałość Hex.

Nasze testy Hex… i konkurencji

Hex przetestowaliśmy na trzech parach, które są w przedziale wiekowym 25-33 lat. Dla porównania daliśmy im również modele prezerwatyw, dwóch liderów rynkowych, które promowane są jako wyjątkowo cienkie, a ich struktura imituje skórę człowieka.

Parom zadaliśmy kilka pytań oraz poprosiliśmy o krótkie wypowiedzi dotyczące wrażeń z daną prezerwatywą. Tak wygląda podsumowanie tego, czego się dowiedzieliśmy.

Z jego perspektywy

Producenci HEX podkreślają, że innowacyjna struktura prezerwatywy sprawia, że produkt po założeniu idealnie dopasowuje się do penisa. Co powoduje zmniejszenie tarć oraz przyjemniejsze doznania.

Rzeczywiście, wszyscy trzej panowie, którzy testowali kondomy Hex potwierdzi opinię producenta. Po założeniu praktycznie jej nie czułem. Z pewnością ten model w porównaniu do dwóch pozostałych prezerwatyw był najbardziej <<niewyczuwalny>> – opowiadał nam Marek (30 lat).

Prezerwatywa jest bardzo wygodna i – może to dziwnie zabrzmi – ale jakoś <<przykleja>> się do penisa tak, że czuć ją tylko przy zakładaniu – dodaje Mateusz (25 lat).

Każdy z uczestników podkreślał, że prezerwatywy od Lelo zachowują się najbardziej „naturalnie” przy uprawieniu miłości. Z pewnością Hex w tej kategorii bez problemu będzie mogła konkurować z najpopularniejszą marką. Co więcej, zdaniem naszych testerów, produkt ten wypada najlepiej jeśli chodzi o „brak odczuwania prezerwatywy” w trakcie seksu.hex

Z jej perspektywy

Perspektywa mężczyzn w trakcie uprawiania seksu z zabezpieczeniem jest naturalnie ważna, ale równie istotna jest opinia drugiej połowy. Trzy panie, które testowały wraz z partnerami prezerwatywy Hex i dwa pozostałe modele zauważyły szereg różnic między nimi.

Nie jestem zwolenniczką prezerwatyw. Wolę seks bez gumki. Uważam jednak, że Hex ma jedną wielką zaletę nad resztą testowanych produktów. Praktycznie jej nie czułam. – tłumaczy Agnieszka.

Mogłaby być nieco bardziej nawilżona – opowiada Andżelika – ale później było już super, praktycznie nie da się wyczuć różnicy między uprawianiem seksu bez i z Hexem. Pozostałe dwie prezerwatywy nie są może tak nieprzyjemne, jak standardowy lateks, ale jednak nie dają aż takiego efektu braku prezerwatywy.

Gdzie można kupić Hex?

Prezerwatywy Hex na razie nie są w ogólnodostępnej dystrybucji w Polsce. Jednak bez problemu można ją kupić na stronie internetowej producenta.

Produkty Lelo są dostępne w trzech wersjach opakowań – paczka 3, 12 i 36 sztuk prezerwatyw. Niestety, dla Klientów z Polski, dostępna jest tylko jedna opcja, zawierająca największą ilość kondomów. Jest to wydatek 149 zł (czyli 4,14 zł/szt.). Lelo zapewnia wysyłkę gratis.

HEX
Źródło: Lelo

Z pewnością jest to cena wyższa od produktów konkurencji. Tym bardziej, że producent zmusza nas do jednorazowego, sporego wydatku. Mam jednak nadzieję, że to się zmieni i Lelo będzie bardziej elastyczna dla polskich klientów.

Podsumowanie

Prezerwatywy Hex to duża nowinka na rynku, która z pewnością niedługo mocno zadomowi się na światowym podwórku antykoncepcji. Jest to produkt bardzo bezpieczny, ale nade wszystko przyjemny w użytkowaniu, zatem powinien sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających kochanków. Stosunkowo wysoka cena, naszym zdaniem, nie powinna odstraszać, bowiem na prawdę mamy do czynienia z prezerwatywą inną niż wszystkie.

[column]

[pricing-table style=gray title=”Cena Hex” price=”149 zł” comment=”Za 36 szt.” button=”Kup Hex” link=https://www.lelo.com/pl/node/257580 rel=”nofollow”] Produkt do kupienia na stronie producenta
[/pricing-table]

[/column] [column]

ultra cienkie prezerwatywy
Źródło: Lelo

[/column]

pan godowego

Komentarze

Dodaj komentarz