Czy powstanie zawód testera burdeli?

Jak podaje kanał informacyjny CNBC, erotyczny portal społecznościowy kaufmich.com szuka specjalisty od domów publicznych.

Dlaczego właśnie specjalista do spraw burdeli? Jak odpowiadają dziennikarzowi CNBC właściciele pomysłowego serwisu: „Posiadanie domu publicznego w Berlinie jest totalnie legalne, ale jak do tej pory nikt nie wpadł na pomysł, aby wprowadzić jakiś system ich oceny. Chcemy być takim odpowiednikiem Tripadvisor, tylko że w kwestii burdeli. Zależy nam na tym, aby nasi użytkownicy wchodząc na „Kaufmich” mogli znaleźć opinie o danym domu publicznym przed wybraniem się do niego”. Twórcy portalu dodają, iż ten niecodzienny pomysł ma być „podstawą do stworzenia rankingu burdeli z prawdziwego zdarzenia”.

Redakcja Godowy.pl postanowiła bliżej przyjrzeć się wymaganiom, które stawiane są przez niemiecki serwis kandydatom na stanowisko specjalisty ds. burdeli. Zatem nade wszystko idealna osoba do tej pracy musi posiadać kilkuletnie praktyczne doświadczenie z odwiedzania domów publicznych. Powinna posiadać wyższe wykształcenie (preferowane są kierunki związane z hotelarstwem). Poza tym powinna być schludna, czysta, lubić pracę z ludźmi, posiadać umiejętności analityczne, a także, co bardzo ważne, posiadać aktualne świadectwo zdrowia. Kandydat powinien również biegle władać językiem… niemieckim (mile widziany jest również francuski).

[button url= https://godowy.pl/historia-burdeli/ color=pink]Czytaj również Historię burdeli w telegraficznym skrócie[/button]

Obowiązki w tego typu pracy są dosyć oczywiste. Jednak oprócz kwestii praktycznego testowania, specjalista ds. domów publicznych, będzie musiał tworzyć rankingi, publikacje i dokumentacje.

Jak podkreśla „Kaufmich” (co dosłownie znaczy „Kup mnie”) przyszłemu pracownikowi proponuje się niezapomniane doświadczenia oraz pracę w szybko rozwijającej się firmie z międzynarodowym zespołem. Niestety oficjalnie serwis nie ujawnia płacy, która jest proponowana kandydatowi. Swoje CV przyszli testerzy burdeli mogą składać do 31 marca na adres redakcji niemieckiego portalu.

Cóż, praca niecodzienna i z pewnością pełna wyzwań. Godowy.pl na pewno będzie śledził wyniki rekrutacji oraz rankingi „Kaufmich”.

Źródło: CNBC.COM oraz KAUFMICH.COM

Zdjęcie: fotolia.pl

pan godowego

Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz