Charlie Sheen nosicielem wirusa HIV

Znany aktor komediowy, Charlie Sheen w dzisiejszym programie Today Show (NBC) ujawnił, że jest nosicielem wirusa HIV.

Jak mówią eksperci od życia gwiazd, nie jest to specjalnie mocno zaskakująca wiadomość. Aktor od długiego czasu prowadzi dosyć hulaszczy, a nawet nihilistyczny tryb życia. Przez swoje problemy z alkoholem, narkotykami oraz uzależnieniem od seksu został nawet wyrzucony z popularnego serialu Dwóch i pół.

 

Sam aktor zaprzecza, iż uprawiał seks z partnerkami bez zabezpieczenia po wykryciu choroby. Naturalnie oznaczałoby to narażenie kobiet na łatwe zarażenia wirusem.

Informacja dotycząca choroby Sheena rozlała się po całych stanach z prędkością światła. Amerykańskie media, w związku ze sprawą, pytały również eksdziewczynę aktora, Bree Olson (gwiazdkę filmów dla dorosłych), o to, czy aktor w jakikolwiek sposób informował ją o zakażeniu. Charlie nigdy nic nie mówił. Wręcz przeciwnie podkreślał, że jest czysty – podkreślała Olson.

Z tego co nieoficjalnie wiadomo sześć kobiet, z którymi Sheen odbywał w ostatnim czasie stosunki seksualne już teraz zapowiada proces za narażenie życia i zdrowia. Partnerki aktora podobno nie były informowane o chorobie gwiazdy Hollywood.

 

pan godowego

Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz