Aplikacja Apple Health będzie śledzić Twoje życie seksualne

Najnowsze dzieło ze stajni Apple zadebiutuje wraz z dziewiątą wersją iOS-a. Czy będziemy mieli jeszcze chwilę intymności we własnym łóżku?

Health Apple będzie z pewnością przełomem w programowaniu aplikacji mobilnych. Jak wynika z przecieków, program pozwoli użytkownikom na śledzenie ich aktywności seksualnej. Aplikacja będzie wiedziała nie tylko czy uprawiałeś seks, ale również o jakiej porze dnia to robiłeś oraz czy używałeś zabezpieczenia!apple heath seks

Dzieło programistów z Cupertino będzie posiadało również funkcję zbierania danych o odżywianiu, opcję fitness, a także możliwość śledzenia informacji dotyczących cykli menstruacyjnych i owulacyjnych.

Kontrowersyjne? Może, ale to jeszcze nie wszystko. Jak podaje strona Apple, aplikacja będzie rewolucją w zakresie zdrowia człowieka! Health Apple będzie posiadało również funkcjonalność dzielenia się danymi o sobie w chmurze (po ostatnich wpadkach z ukradzionymi przez hakerów nagimi fotografiami gwiazd nie do końca uważamy to za bezpieczne rozwiązanie – więcej czytaj tutaj). Jeśli użytkownik będzie chciał, to będzie mógł w szybki sposób podzielić się danymi o sobie z lekarzem lub anonimowo z konsultantem np. na forum.

[button url=https://godowy.pl/najlepsze-erotyczne-aplikacje-na-smartfona/ size=14 icon=arrow-right]Czytaj też: TOP 10 aplikacje erotyczne na smartfony[/button]

Apple przymierza się również do wypuszczenia aplikacji, która będzie kompilowała wszystkie informacje dotyczące zdrowia, czy kondycji fizycznej z innych apek w jednym programie – HealthKit.

 

 

Jak w praktyce będzie działała aplikacja Health Apple dowiemy się zapewne na jesieni, bowiem wtedy planowana jest premiera iOS 9. Z pewnością jednak samo funkcjonowanie tego nietuzinkowego programu będzie bazowało na szeregu akcesoriów.

pan godowego

Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz