TOP 5 sexy prezenty na święta

Erotyczny gadżet na święta Bożego Narodzenia może być zarówno śmiesznym dodatkiem do głównego podarunku, jak i bardzo intymnym prezentem, który podkręci Waszą atmosferę w łóżku w trakcie tego szczególnego okresu i nie tylko…

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ranking 5 najbardziej sexy prezentów na Boże Narodzenie, które z pewnością spodobają się każdej parze. I pamiętajcie, erotyczne prezenty wcale nie muszą być krępującym podarkiem. Wszystko zależy do Waszej odwagi oraz sposobu i miejsca przekazania.

 

 

 

kamastura krok po kroku

5. Kamasutra, wcale nie tak oczywista, jak Ci się wydaje

Doskonale wiemy, że każda Polka jest niesamowitą kochanką, a każdy z was, panowie, to macho, jakich mało. Jednak odrobina edukacji oraz erotycznych podpowiedzi jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Podręcznik Kamasutry tym bardziej przydaje się na długie – niekiedy nudne – wieczory, kiedy w chłodny czas za oknem, można rozgrzać do czerwoności własną sypialnie. Kamasutra tym bardziej sprawdza się jako doskonała odskocznia po świątecznych obfitościach. W końcu, gdzieś trzeba spalać te zbędne kalorie… Z pewnością to jeden z najbardziej tendencyjnych, a zarazem najskuteczniejszych prezentów pod choinkę dla partnera.


erotyczne sole do kąpieli

4. Sole do kąpieli erotycznych… doskonale zakamuflowany prezent erotyczny!

Wstydzisz się przekazać Kamasutrę czy wibrator… cóż sole lub płyny do kąpieli są chyba najbardziej zakamuflowanych synonimem erotycznej propozycji. I z pewnością jest to jeden z najbardziej uniwersalnych sexy prezentów na święta.


 

 

durex play little devil

3. Czy biliście grzeczni w tym roku…?

… z pewnością nie! Ta mała wibrująca zabawka dodatkowo pozwoli odkryć w Was prawdziwą diablicę i diabełka 😉 Raczej skromny, jednak bardzo skuteczny, erotyczny gadżet od Durexa, to raczej dodatek do głównego podarku. Koszt: 40 zł


 

 

lolo-olejek do masażu

2. Pomasuj i przytul…

Akcesoria do masażu, w tym olejki i lubrykanty marki Lelo to mistrzostwo świata w designie. Wyglądają tak pięknie i niewinnie, że z łatwością są w stanie oszukać niejednego niedoświadczonego widza. Zawsze można powiedzieć rodzinie, że to perfum, a tak naprawdę tylko Wy będziecie znali sekret super sexy erotycznego prezentu na święta 😉 Z pewnością to świetny pomysł na prezent i masa doskonałej zabawy w łóżku.


 

 

1. Erotyczna bielizna dla sypialni jest niczym drewno do rozpalenia kominka… 

Wesołych Świąt Kochanie! W świątecznej sexy bieliźnie lub stroju Mikołaja lub Mikołajki od razu „te” chwile nabiorą dodatkowej magii 😉 Każdy powinien spróbować sexy przebieranek, a święta to jakże doskonała do tego okazja! W końcu czerwony to nie tylko kolor Bożego Narodzenia i Świętego z dużym brzuszkiem, ale również barwy miłości oraz seksu. Pamiętaj, że erotyczny prezent tego typu może być zarówno podarkiem od Ciebie dla partnera lub możesz przebrać się sam/sama w takie „opakowanie” i dać pozwolić się „otworzyć” w sypialni;) Jeśli Twój partner lub partnerka nie lubią przebierać się w seksualne stroje w stylu świątecznym, to z pewnością erotyczna i subtelna bielizna będzie równie świetnym prezentem.

 

Życzymy Wam miłej zabawy na erotycznych zakupach! Z pewnością te Święta i nadchodzący Nowy Rok nie będą już takie same, gdy dostaniecie wiele sexy prezentów na Boże Narodzenie 😉

 

 

 

pan godowego

Komentarze

Dodaj komentarz