Seks po pięćdziesiątce – jak zachować pikanterię w łóżku?

Wydaje Wam się, że z wiekiem zainteresowanie seksem maleje? Wcale tak nie musi być! Zachowanie sprawności seksualnej powinno być priorytetem każdej pary po pięćdziesiątce! Podpowiemy Wam, co robić, aby podkręcić temperaturę w łóżku.

Specjalnie dla Was mamy zestaw pięciu sztuczek, które z pewnością pomogą każdemu związkowi zachować maksimum namiętności w łóżku. Przecież życie po pięćdziesiątce nie musi się równać abstynencji w kwestii seksu. Zachowanie sprawności seksualnej nie tylko działa pozytywnie na samopoczucie, ale również na zdrowie.

 1. Nie przestawaj dbać o siebie

  Bycie sexy jest bardzo ważne, nie tylko wtedy, kiedy jesteście młodym małżeństwem. Ale nie chodzi nam wcale o to, abyście chodzili codziennie na siłownie i posiadali sprawność dwudziestolatka! Można być sexy w znacznie prostszy sposób, poprzez drobiazgi. Panowie, pamiętajcie podkoszulek raczej nie jest cool! Paniom jeszcze nigdy nie zaszkodziło odrobinę make upu 😉 Sexy bielizna, perfumy, czy dobry obiad zrobiony dla ukochanej, działają cuda! Nie zapominajcie o tym!

 2. Wyjdźcie poza schemat

  Jasne, może i czasy szaleńczej młodzieńczej miłości na łonie natury już przeminęły, ale seks po pięćdziesiątce też będzie cudowny. Wystarczy, że się postaracie! Nie zapominajcie o seksie oralnym – może być doskonałym wstępem do głównej akcji. Umilajcie sobie łóżkowe pieszczoty gadżetami lub miłosnymi grami! Panowie, wspomagacze nie są złem koniecznym! A lubrykant nie jest wymysłem szatana, lecz suportem, który niejednokrotnie sprawi, że wasz seks będzie niezapomniany!

 3. Czułość, czułość i jeszcze raz czułość

  Panowie, nie bądźcie zrzędami, albo chociaż starajcie się nie być nimi przez chwilę! Drogie Panie, nie czepiajcie się swoich partnerów zbyt często, niekiedy należy im po prostu wybaczyć;) Pamiętajcie o pocałunkach oraz przytulaniu! Czuły sms w trakcie pracy czy rozmowa czynią cuda! Co więcej, są dobrym wstępem do łóżkowych namiętności!

 4. Dieta

  Ciężkostrawne posiłki nie sprzyjają nocnym szaleństwom. Wręcz przeciwnie, mogą wywołać problemy gastryczne, czy senność. Za dużo wody czy piwa raczej też Wam zaszkodzi. Bynajmniej, nie zapomnijcie skoczyć do toalety przed akcją, słabo wychodzić w trakcie. Prawda?

 5. Bądźcie szaleni

  Seks po pięćdziesiątce w plenerze? Dlaczego nie! Nie macie nic do stracenia! Dawajcie Waszym szaleństwom upust i nie bójcie się robić tego o czym marzyliście! To wzmocni Wasz związek oraz sprawi, że będziecie się pożądać mocniej!

 

pan godowego

Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz