Seksowna pozycja na krześle – koza i drzewo

Jak wykonać pozycję koza i drzewo?

Podobnie jak w pozycji waga, aby zaaranżować tę konstelacje niezbędne jest krzesło lub łóżko. Partner podczas tego aktu jest stroną pasywną, kochanka zaś ma kompletną kontrolę nad przebiegiem stosunku. Mężczyzna swobodnie siedzi na krześle mając złączone nogi. Partnerka ustawia się do kochanka tyłem z szeroko otwartymi nogami i powoli siada, jednocześnie „zatapiając się” w jego męskości. Następnie obrotowymi ruchami kontynuuje miłosny akt.

Zalety

Koza i drzewo jest idealna dla partnerek, które lubią być aktywne podczas aktu. Tego typu pozycję zaleca się dla kobiet, która mają dosyć dobrą kondycję fizyczną.

Mała podpowiedź

Dla niej: w trakcie seksu możesz odwrócić się twarzą do niego, namiętnie patrząc mu w oczy i całując go. Podczas seksu oprzyj ręce o swoje kolana, będzie ci łatwiej zachować równowagę (możesz również lekko podnosić jedną nogę, aby ruchy były bardziej płynne i głębokie).

Jeśli zmęczysz się, nie musisz zmieniać od razu pozycji. Wyjmij jego penisa z waginy i stymuluj żołędziem członka swoje wargi sromowe – sprawisz sobie, jak i partnerowi, niesamowitą rozkosz.

Dla niego: pozycja ta jest dosyć wyczerpująca dla partnerki, dlatego jeśli partnerka zmęczy się, wspieraj ją swoimi ramionami.

Podczas seksu partnerka siedzi bardzo blisko ciebie, dlatego masz dosyć dużą swobodę w dotykaniu jej i całowaniu. Możesz również delikatnie pieścić palcami jej łechtaczkę.

Uprawiając tą pozycję najlepiej zadbać o krzesło z oparciem, zwłaszcza jeśli partner nie jest dostatecznie wysportowany, bowiem ruchy kobiety w tej konstelacji są dosyć dynamiczne i musi ona mocno opierać się na swoim kochanku.

Alternatywa

Podobnie jak w trakcie uprawiania seksu w pozycji waga, możecie płynnie przejść w pozycję byk i klacz lub wiosenny osioł.

Jeśli ta pozycja jest zbyt trudna dla was, zacznijcie od wagi.

Kamasutra pozycja poranna gwiazda

pan godowego

Komentarze

Dodaj komentarz