TLC: Randka w łóżku po polsku

Pierwszy odcinek Randki w łóżku po polsku już w najbliższy wtorek!

Telewizja TLC, która należy do koncernu Discovery, 25 października o godzinie 22:30 wyemituje pierwszy odcinek Randki w łóżku. Będzie to polski odpowiednik serii Undressed, która stała się przebojem w angielskiej odsłonie stacji.

Źródło: TLC
Źródło: TLC

Premiera online już dzisiaj!

Dzisiaj ruszyła również akcja marketingowa zapowiadająca premierę tej serii. Specjalnie dla swoich widzów, TLC przygotowała także ekskluzywny odcinek na dedykowanej stronie internetowej (randkawlozku.pl). Poznajemy w nim pierwszych bohaterów serialu. Są nimi Wrocławianie: Natalia (23) i Kuba (24). Naszym zdaniem producenci mocno przyłożyli się i wybrali do odcinka przedpremierowego bardzo ciekawe charaktery. Zresztą, co się nie zdarza często, całkiem odważnie sobie poczynające przed kamerami, ale to musicie zobaczyć już sami.

Półnadzy na randce w łóżku… i to przed kamerą

Polska wersja Randki w łóżku jest wierną kopią anglosaskiego odpowiednika. Producenci w detalach odwzorowali prostą dekorację, nie zmieniono również zasad funkcjonowania programu. Sama forma ma być spontaniczna i emocjonalna. Dlatego kluczową rolę odgrywają tutaj odpowiednio dobrane charaktery bohaterów.

Źródło: TLC
Źródło: TLC

Przez ostatnie dwa miesiące telewizja TLC mocno przygotowywała się do polskiej premiery programu. W mediach oraz outdoorze trwała intensywna kampania zachęcająca Polaków do wzięcia udziału w programie. Na chwilę obecną wiemy, że w pierwszym odcinku zobaczymy dwie pary: Kasię i Adama oraz Anię i Marcina.

Na czym to polega?

Zasady programu są bardzo proste. Producenci zamykają w studio dwie osoby, który rozbierają się do bielizny. Następnie randkują ze sobą przez 30 minut zadając sobie pytania. Niekiedy na ekranie w tle reżyserka programu próbuje moderować przebieg spotkania wysyłając np. zadania lub pytania.

Po półgodzinnym zapoznaniu para wybiera, czy chce spotkać się ze sobą raz jeszcze. Tym razem poza studiem.

Zostaje nam czekać do wtorku na premierowy odcinek. Z pewnością znajdziecie tutaj naszą relację!

undressed-tlc-polska-wersja
Źródło: TLC

 

 

pan godowego

Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz