Erotyczne porady

Przejmij inicjatywę w swoim łóżku – krótki poradnik

Jeśli chodzi o seks to czasem małe rzeczy jak zainicjowanie czegoś nowego czy powiedzenie dokładnie czego chcemy może bardzo pomóc w naszych relacjach z partnerem. Zdradzimy Ci kilka sekretów, które krok po kroku doprowadzą Was do seksu, o którym zawsze marzyliście.

Dlaczego tak istotna jest inicjatywa podczas seksu?

Będąc osobą, która z reguły pasuje i raczej nie robi pierwszego kroku, w kwestii inicjacji seksu, pamiętaj, iż wielkim przełomem będzie dla Ciebie przełamanie się w tej kwestii! Zakomunikujesz tym samym partnerowi, iż naprawdę pragniesz go. Większość mężczyzn mówi, iż będąc pożądanym przez partnerkę, czuje się doceniona, męską i kochana. Dzięki czemu czują się wtedy pewniejsi siebie.

Jak mu powiedzieć, czego tak naprawdę chcesz?

Mężczyźni często potrzebują dodatkowych motywatorów w tym, co robią. Dlatego nastawiaj go pozytywnie – krótkie „och tak, właśnie, tak” lub „tak, dobrze”, a następnie pokazanie mu miejsca, w którym chcesz być pieszczona z pewnością przyniesie zamierzone skutki. Często to właśnie Twoje pożądanie oraz zaufanie, które mu dajesz jest najbardziej seksowną rzeczą, którą „ubierasz” do łóżka.

Specjalna broń

To proste zapomnij o liście domowych zadań! Odkładanie seksu do momentu załatwienia wszystkich bieżących spraw, oznacza tylko jedno… brak seksu! Bądź zatem spontaniczna. Zamknij laptopa i wyłącz telefon! Znajdźcie czas na rozmowę, ponieważ nie ma nic ważniejszego jak spędzanie czasu sam na sam!

Bądź asertywna w łóżku

Zapomnij – chociaż na chwilę – o starej „ja” i  pokaż swoją drugą stronę, aby zwiększyć przyjemność w łóżku! Dobra rada: jeśli lubisz dominować w życiu prywatnym, czy pracy, to przystopuj – daj poczuć swojemu mężczyźnie, że jest samcem alfa w łóżku! Z pewnością odczujesz pozytywne skutki tej zamiany ról.

Jeśli Twój związek już dawno ma za sobą etap spontanicznej fascynacji oraz szaleństwa, to pamiętaj, że koniecznie musisz to zmienić. Nic nie odświeży tak waszego związku jak nowa wspólna łóżkowa przygoda – poznanie nowej pozycji, zmiana dotyku, inny sposób pieszczenia się, czy erotycznego masażu!

Zastanów się, dlaczego Twój kochanek jest dla Ciebie seksi? Co sprawia, że czujesz się przy nim dobrze oraz co wprawia jego w dobry nastrój. Chwila retrospekcji z pewnością dobrze podziała na Was oboje! Istotne jest również, abyś spojrzała na jego ciało na nowo! Poszukaj w nim czegoś co szczególnie Cię nakręca! Pocałuj go w nowy sposób, włącz nastrojową muzykę i zatańcz dla niego! Szepnij mu do ucha coś czułego, powiedz mu jak mocno go pragniesz. A następnie przejdź co sedna!

Zaskoczę Cię, ale mężczyźni na serio chcą nas zaspokoić! Daje im to poczucie satysfakcji i zadowolenia. A to, że pomożesz mu trochę w tym, z pewnością przyniesie radość Wam obojgu!

 

I wszyscy są zadowoleni

Tych kilka porad oraz 10 pozycji, które rekomendujemy z pewnością sprawią, iż poczujesz się jak bogini. Miłej zabawy!

 

10 seks pozycji oraz jeden szalony pomysł na rozkosz…

(Nie)klasyczny misjonarz

Wszystko co musisz zrobić, to chęć osiągnięcia własnej przyjemności! Jak to prosto wykonać? Wystarczy kilka zmian. Podniesienie nogi tak, aby opadały na jego biodra, sprawi to będzie wchodził w Ciebie głęboko, mocno pieszcząc Twoją łechtaczkę. Możesz też podnieść nogi do góry, aby penetracja była jeszcze głębsza – tak, aby jak najmocniej stymulować Twój „punkt G”

Głębokie wejście od tyłu

Połóż się na brzuchu, Twój partner delikatnie opada na Ciebie. W ten sposób może szeptać Ci słodkie słówka do ucha… i jednocześnie głęboko stymulować „punkt G” oraz łechtaczkę jednocześnie.

Na „łyżeczkę”

W tej pozycji możesz dodatkowo pieścić się sama, ale również partner ma dodatkową okazję dotykać Twoich piersi i całować Twoją szyję. Dotykanie ud dodatkowo wzmaga podniecenie.

Modyfikowany kwiat lotosu.

Klasyczny kwiat lotosu możesz wzbogacić oplatając go nogami. Jeśli będzie Ci niewygodnie usiądź na z partnerem na krześle, krawędzi łóżka, czy na podłodze. Pozycja ta jest bardzo intymna, bowiem Wasze ciała i spojrzenia są bardzo blisko siebie. Zdaniem wielu specjalistów kwiat lotosu jest najskuteczniejszą formą penetracji Twojej waginy…

Kali Asana – wstęp do kamasutry

Kali Asana jest bardzo popularna wśród par, które preferują seks tantryczny. Mężczyzna leży na plecach, kobieta zaś leży na nim okrakiem. Możesz też zmodyfikować tą pozycję kucając lub klęcząc na lędźwiach partnera. W tej pozycji możesz dowolnie stymulować rytm zbliżenia: falować, ujeżdżać lub podskakiwać na nim… każda z opcji przyniesie Tobie oraz jemu odmienne doznania. Koniecznie wypróbujcie wszystkie opcje!

Odwrócony jeździec

Pozycja ta jest idealne jeśli potrzebujecie dodatkowych przeżyć… w trakcie uprawiania seksu w tym układzie doznasz pogłębionej penetracji oraz stymulacji łechtaczki.

Stójka

W trakcie uprawiania seksu w tej pozycji najlepiej jeśli będzie oparta o ścianę. Podnieś jedną nogę, aby dosunąć miednicę jak najbliżej siebie. Układ idealny, bowiem partner patrzy Ci w oczy, jednocześnie może pieścić Twoje piersi.

Głowa na kostkach

Jest to dosyć zaawansowany układ ciał podczas seksu. Partner jest na dole. Ty kładziesz głowę na jego kostkach, leżąc na plecach. Wykonuj głębokie ruchy biodrami, aby jak najenergiczniej oddawać się rozkoszy.

Podział bambusa

To kolejna pozycja z seksualnej tantry. Jest to rozwinięty model klasycznego „misjonarza. Partnerka leży na plecach, on klęcząc obniża jak najniżej miednicę, aby stymulować wybrankę jak najgłębiej. Możesz oprzeć swoje nogi na jego klatce piersiowej, jeśli chcesz, aby jego penis stymulował Twoją waginę jeszcze mocniej.

Scyzoryk

Ta „ostra” pozycja jest wprost idealna do stymulacji łechtaczki. Kochanek leży wysoko na plecach, partnerka zaś leży u góry między jego nogami – aby łatwiej pobudzać punkt G – stuprocentowy orgazm!

pan godowego

Komentarze

Dodaj komentarz