Jak sprawić, aby Twój miesiąc miodowy był sexy!

Ekscytujący okres po ślubie zapewne będzie jednym z najlepiej wspominanych przez was! Jak zacząć? To jasne – od podróży poślubnej!

Co prawda, ten rytuał jeszcze w Polsce nie jest mocno kultywowany, jednak z pewnością fajnie zaszczepić tą relaksacyjną tradycję od Anglosasów. Na pewno nie warto za dużo planować. To beztroski czas, kiedy cieszycie się swoją miłością i płomiennym pożądaniem;)

Wybierzcie szalony kierunek na mapie świata, ale pamiętajcie, aby było sexy! I duuuuuuuużo seksu!;) Co musicie spakować? Oczywiście skrój kąpielowy, najbardziej potrzebne ubrania i bieliznę!

Ani myślcie, aby wziąć ze sobą laptopa, książkę, czy… znajomych! Zdążycie się jeszcze ponudzić przy tych wszystkich rzeczach czy osobach! Miesiąc miodowy jest dla Was!

A zatem, mamy dla Was najbardziej potrzebne rzeczy, oprócz tych bardziej prozaicznych, które sprawią, że będzie to niezapomniany i erotyczny wypad!

Numer 1 – Nastrojowa muzyka

Znacie się już pewnie całkiem nieźle i wiecie jakie dźwięki Was kręcą. Zatem soundbar podłączony do empetrójki lub komórki z sexy playlistą to podstawa! Nie znacie się na muzyce!? Nic nie szkodzi, mamy dla Was pewniaki, które rozgrzeją każdego:

  • Ścieżka dźwiękowa z 50 twarzy Greya
  • Piosenki Lionela Richiego
  • Ścieżka dźwiękowa z Dirty Dancing
  • Piosenki Phila Collinsa
  • Piosenki Prince’a
  • i oczywiście nie może tam zabraknąć Unchained Melody, zespołu Righteous Brothers (ścieżka z filmu Ghost)

 

[button url=http://www.godowy.pl title=”muzyka do seksu icon=arrow-right]Najlepsze piosenki do uprawiania seksu[/button]

Numer 2 – Lubrykanty i olejki

Czuły dotyk i masaż to podstawy Waszego odprężającego miesiąca miodowego! Jesteśmy pewni, że w nocy przyda się Wam również lubrykant, np. podczas wspólnego prysznica.

 

Numer 3 – Seksowne ubrania i perfumy

Myślicie, że po ślubie nie trzeba się już starać o swój wygląd? Nic bardziej mylnego! Podczas podróży poślubnej bądźcie non stop seksowni i apetyczni dla partnerów! Klapki i skarpetki odpadają! A wręcz przeciwnie, zróbcie zakupy przed wyjazdem i wyposażcie się w modną garderobę oraz perfumy, które zwalają z nóg. W kwestii zapachów może nie eksperymentujcie zbyt mocno – sprawdzone i lubiane perfumy będą bezpieczniejsze 😉

 

Z takim zestawem Wasz wypad po ślubie z pewnością będzie spektakularny i zawsze będziecie wspominali ten czas jako wyjątkowy! Nie zapomnijcie o uśmiechu i wyznawaniu sobie miłości! Bez tego ani rusz!

 

pan godowego

Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz